FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Diskuze


Jméno:
Heslo:

Změna hesla


Zpět


Pozvánka na turnaj (babyloncup), 16.4.2017 13:04:06

Ahoj, rádi bychom vás pozvali na 9. ročník mezinárodního turnaje v malé kopané Babylon cup (120 týmů), který se odehraje 1. a 2. července 2017 v Jaroměři, více info na www.babyloncup.cz
Postřehy ze sálovky (Luboš Vlnatý), 6.8.2014 11:47:59

Pokud se pozorně podíváte na naše stránky do sekce Zajímavosti, zjistíte, že před prázdninami jsme publikovali tři příspěvky, z nichž ten poslední reaguje na pokles členské základny v ČFSF pod vedením posledního předsedy Milana Semmlera. Pokud jde o podvod v soutěži veteránů, proběhl přesně podle plánu. To, že paní Suchánková nedoložila zápis z kvalifikačního utkání mezi týmy Botafogo a Archeus, pouze dokazuje, že se žádný zápas neuskutečnil. Po letních dovolených budeme určitě v naší činnosti pokračovat. Jsme rádi, že jsme si za dobu naší činnosti vytvořili široké spektrum čtenářů, i to je závazek, abychom dále v naší práci pokračovali.

Jiří Karhánek
Dobrý den (martin), 27.7.2014 22:24:19

Dobrý den ,
velmi mě zaujali články pana Karhánka,které zveřejňoval na Vašem webu . Objevovaly se zde postřehy ze sálovky . Budou pokračovat , nebo Karhánek již nepíše? Dlouho nic nevyšlo . Jak dopadli Ti veteráni ? Došlo k vysvětlení ? Již se těším na pokračování.

Děkuji Martin Plzeň
trest netrest (Dave), 5.2.2014 20:37:06

Chování některých hráčů a trenérů spojených s krajskou sálovkou už je i tak na reparát a vy jim dáváte tresty z kategorie úsměvnejch. Já být trenérem a dostat za napadení zákaz na měsíce, kdy se sálovka nehraje ani playstationu, tak si na příští sezonu vezmu prak a střílim do protivníkovo hráčů s tim, že mi stejně zákaz činnosti poběží úplně mimo sezonu. Fakt je mi už předem líto rozhodčích a hráčů, kteří by si takové nehoráznosti nikdy nedovolili a v budoucnu na to doplatí a stanou se terčem nějakých dalších šílenců, kteří budou vědět, že si vzhledem k výši trestů budou moc dovolit i horší věci.
rozhodování DK (čert), 5.2.2014 11:51:04

Pardon ne 8 zápasů stop ale 4 přesto je to 2x víc než za hlavičku protihráči
rozhodování DK (čert), 5.2.2014 11:49:34

Ahoj Láďo. Nevím přesně co se stalo a proběhlo v podání Vlasty Mertla, ale v uvozovkách je to jen činovník, který nezasahuje do utkáních jako hráč tudíš zastavení činnosti pro něj víceméně není žádný trest a jestli dostane měsíc nebo rok. To ovšem nijak neomlouvá jeho jednání. Víc mě zaráží tresty pro hráče a \"hráče\" když se podívám na trest pro hráče ORTH-MEDU ze zápasu číslo 38 - kopnul do hráče a dostal 8 zápasů a trest pro hráče Rumpálu ze zápasu číslo 64 dol hlavičku protihráči a dostal 2 zápasy tak to mě teda hlava nebere. takže když budeš frustrovanej tak místo někoho nakopnout je lepší mu dát rovnou hlavičku. Ještě že je tento sport hraný pro zábavu a jsme si všichni rovní a někdo rovnější. za chvilku abychom to hráli v helmách kdyby zase někomu ruplou v kouli a místo míče hlavičkoval soupeře.
Podivné rozhodnutí DK (Ladislav Frk), 1.2.2014 11:02:16

Chtěl bych se zeptat, jestli jsou členové DK také členy nějakého komediálního souboru? Jinak si totiž nelze vysvětlit trest, který uložili V.Mertlovi za inzultaci rozhodčího v utkání č. 53 v JČFL! Za \"nepatrné\" prohřešky se dávají hráčům tresty v počtu zápasů, které vyjdou někdy i na půl už tak krátké sezóny a za neoddiskutovatelnou nehoráznost, jakou nám všem pan Mertl předvedl vyfasuje trest, jenž si bude odpykávat v měsících březen, duben, květen, vůbec nejvíc ho asi bude mrzet měsíc červen a vyvrcholením krutého trestu bude polovina července. Absolvování takového trestu bude mít určitě odstrašující příklad a fakt, že by se v budoucnu mohlo dít něco podobného, je opravdu minimální, každý si to přeci pod hrozbou pekelného trestu určitě rozmyslí.
A ještě se tím chlubí ...! (Luboš Vlnatý), 14.1.2014 08:04:28

Je podivuhodné, že pan Prokeš se veřejně chlubí tím, že jeho družstvo mělo problém s nástupem na utkání ve stanovený čas, protože jeho hráči dali přednost \"dívání se\" na jiný sport a jak si pochvaluje, jakou z toho ve spolupráci s Chemcomexem udělali frašku. A co víc, dokonce si ještě veřejně stěžuje na delegáta a rozhodčí, že dodrželi co je mají určeno ve svých povinnostech a odmítli se té jejich komedie zúčastnit. Mnohé to naznačuje o tom, nakolik je tato soutěž ze strany některých družstev \"brána vážně\", mnohé to ukazuje o tom, jak pracuje a přemýšlí člen ŘOS této soutěže:\"... přijeli jsme pozdě no a co, buďte rádi že jsme vůbec dorazili!\"
PLÁČOU NAD SVOU HLOUPOSTÍ (Martina), 13.1.2014 16:49:12

Dobrý den , na stránkách brněnského klubu jsem našla tento článek :
http://www.fcgioia.cz/aktuality/detail/56-z-prahy-pouze-bod .

Kde pan Prokeš pláče na rozhodčími a delegátkou . Tento činovník federace ,by po každém chtěl přesné plnění řádů, ale pro něho by měla platit výjimka ? Vždy jsem jsi myslela ,že řády platí pro každého . Co vy na to pane předsedo ?
žabomyší války (Jarda T.), 3.1.2014 10:12:32

Nerozumím tomu, co tady potažmo celkově předvádíte (všichni).
Místo, abyste spolupracovali a snažili se dělat vše pro dobro sálovky, hážete si klacky pod nohy, obviňujete se a hážete na sebe špínu.
Zamyslete se nad sebou, začněte spolupracovat - i přesto co mezi vámi je a pomáhejme všichni společnými silami sálovku zvednout. Dle mého názoru není takový problém poslat výsledky emailem, stejně tak není nutné všechny zbytečně obviňovat.
Čtenáře zajímají fakta, výsledky, aktuality, nikoliv, že ten a ten je s někým na nože a proto schválně něco pošle/nepošle atd.
Opravdu se zamyslete, obě strany přimouřete oči a začněte spolupracovat. Nemusíte být kamarádi, to po vás nikdo nechce.
Ať je v tomto směru rok 2014 úspěšnější, než ten minulý!

S pozdravem

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ... Archiv


Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5