FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


DiskuzeNejste přihlášen(a).
Pokládat dotazy mohou jen registrovaní uživatelé.


Přihlásit,  Registrace nového uživateleKoseček (Chocholoušek), 6.3.2012 07:15:38


Pane Vlnatý, posílám Vám aktuální foto Petra Kosečka, myslím, že by bylo dobré, aby lidi viděli, jak ve skutečnosti vypadá tiskový mluvčí pana Semmlera.
Bohužel utekl z našeho ústavu a je svému okolí nebezpečný.

PK
obsazení rozhodčích (Luboš Vlnatý), 28.2.2012 08:01:03

Omlouvám se, že obsazení rozhodčích nebylo uveřejněno. Stalo se tak z toho důvodu, že se do poslední možné chvíle zjišťovalo, kdo z nominovaných rozhodčích na daný termín bude schopen zajistit svou účast a delegovaní rozhodčí o své nominaci věděli. Nakonec se vše podařilo obsadit, rozhodčí odvedli výborné výkony a tak i oni svým výkonem přispěli k tomu, že všechny soutěže, které o tomto víkendu dospěly do svých finálových částí, byly opravdovým vyvrcholením každé soutěže.
obsazení rozhodčích (Hladík Pavel), 25.2.2012 14:38:56

Ahoj.Každý den sleduji delegaci Rozhodčích krajských soutěží.dnes 25.2.2012,vím že se koná zítra finále na Sádkách Č.B,ale bohužel obsazení rozhodčích chybí.myslím si ,že by rozhodčí měli vědět alespoň 3-4 dny před zda jsou delegovaný či nikoli.Děkuji za Odpověď.Rozhodčí Hladík Pavel.
Dobrušský pohár - až 7O týmů (eimi), 7.2.2012 11:45:50

Zdravím všechny příznivce malého fotbalu. Loňský ročník je zapomenut a je tedy čas Vás pozvat na 22. ročník Dobrušského poháru.

Tohoto tradičního turnaje se účastní každoročně až 70 týmů ze všech koutů naší republiky. Nechybí také zástupci nejvyšších futsalových lig. Takže turnaj je velmi dobře obsazen.

Na letošní ročník připravuje celou řadu novinek, o kterých Vás bude za včasu informovat. Turnaj tento rok bude více finančně zabezpečen (díky spolupráce Města Dobrušky s Polskou stranou a také Královehradeckým krajem a dalšími společnostmi) Těšit se tedy můžete na velký počet cen a zábavy.

Turnaj se odehraje ve dvou dnech, v sobotu 21. července v dopoledních a odpoledních základních skupinách a bude pokračovat dalšími nedělními skupinami a vyřazovacím Play-off.

Tímto Vás všechny zveme na futsalový zážitek.NOVĚ: Futsalový turnaj žen, max počet týmů 16.

Uskuteční se 21. července, startové také 800,- ; 4+1, klasická futsalová pravidla.

přihlášení na emailu: dopozeny@seznam.czMísto: Dobruška (Královehradecký kraj)

Datum: 21. a 22. července

Počet futsalových hřišť: 7 (a další 4 náhradní)

Startovné 800,- Kč/ TÝM

Hřiště 20 x 40 metrů

Počet hráčů: 4+1,

Hrací doba: 2 x 10 minut,

Věkové omezení: pro hráče starší 15 let

O minulosti a výsledky předchozích turnajů více na stránkách:

www.santus.dobruska.cz

Přihlásit svůj tým můžete na emailu:

Email: dobrusskypohar@seznam.cz

(uveďte název svého týmů, telefonní číslo a zda chcete hrát spíše v sobotu dopoledne nebo odpoledne)
To nebyl bezdomovec, to byl delegát (Luboš Vlnatý), 5.2.2012 18:06:46

Ten \"bezdomovec\" jak uvádíš, tam neseděl jen tak, nevetřel se do haly zadním vchodem a pořadatelé těchto utkání ho nemohli nechat vyvést, protože to byl delegát Celostátní ligy Ivo Krejcar, vyslaný na tento turnaj celorepublikovou komisí delegátů. Za jeho upravenost a oblečení pořadatelé neodpovídají.
dotaz na úroveň delegátů CL (budejice), 4.2.2012 10:05:20

Na základě toho, že naše družstvo v hale Na Sádkách hrálo 28.1. jihočeskou krajskou ligu jsem zjistil, že po nás se budou hrát i dvě utkání ligy celostátní a tak jsem měl možnost zhlédnout dvě utkání jihočechů proti Jilemnici. Úroveň jilemnických mě docela zklamala, myslím, že by v naší nejvyšší krajské soutěži měli dost velké problémy. Zklamal mě i výkon rozhodčích, obzvláště pana Petrouška, ale to mě zas až tak neudivilo, protože ho velmi dobře známe i z našich utkání, pro tentokrát alespoň vypadal, že je střízlivý.
Ale co mě udivilo, bylo to, že pořadatel těchto utkání nechal po celou dobu sedět u stolku zapisovatele nějakého špinavého bezdomovce! Dokonce jsem slyšel, že ho vrátný nechtěl pustit do haly, protože si myslel, že se tam jde ohřát a případně něco ukrást v šatnách. Prý se tam nakonec vetřel bočním vchodem.
už .... (Luboš Vlnatý), 16.1.2012 08:03:01

Po uveřejnění dotazu proč na jihočeském webu nejsou výsledky a informace o utkáních z českobudějovických soutěží, jsem obratem obdržel od L. Zabilky zprávu, která byla zveřejněna. Pokud bude další spolupráce takto pokračovat, je to jen ku prospěchu a zajistí to zlepšení poskytování informací o všech jihočeských soutěžích.
výsledky soutěží v ČB (čert), 12.1.2012 20:03:24

Dobrý den,
děkujeme za upozornění na tento nedostatek. Na jeho odstranění se již začalo pracovat a doufám, že v blízkých dnech tato skutečnost bude odstraněna a budou dodávány i stručné komentáře a aktuality k jednotlivým zápasům odehraných v Českobudějovické 1.OL a 2.OL
Benevolence není na místě (Luboš Vlnatý), 10.1.2012 08:14:26

Myslím, že sis odpověděl sám - rozhodčí má možnost (dá se říct povinnost)využít všech možností, které mu umožňují pravidla to ale neznamená jen slepě udělovat karty. V mnoha případech to začíná \"drobným\" prominutím na začátku utkání a pak už se v tom vezete. Je ale potřeba mít \"stejný metr\" na všechny.
finanční úhrada rozhodčích jčfl (Hladík Pavel), 8.1.2012 22:26:59

opakovaně jsme osočováni některými hráči mužstva Netáhel,že si nás platí a tak by jsme měli pískat jak si oni přejí.jestli ne,tak si na nás počkají a pak si to sná ma vyřídí.za nesportovní chování jsem hráči udělil ŽK.Jeden rozhodčí již kvůli vystupování těchto hráčů ukončil svou činost.Věřte,že zápasy s takovými hráči jsou tak psychicky vyčerpávající,že plně chápu jeho rozhodnutí.S jinými týmy tyto problémy nejsou.Asi mi řeknete,že chyba je v nás a měli vyřešit vše -jak nám pravidla umožňují.Těch pár lidí,co výkend co výkend obětují svůj čas,to opravdu nedělají pro tu stokorunu,kterou nám připomínají.Mile rád jim toto mění přenechám.Všechny normální fotbalový fandy zdraví hladík P.

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ... Archiv


Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5