FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


DiskuzeNejste přihlášen(a).
Pokládat dotazy mohou jen registrovaní uživatelé.


Přihlásit,  Registrace nového uživateleMísto spolupráce jen výmluvy! (Luboš Vlnatý), 29.12.2013 19:44:57

Jsou zde uveřejněny dva dotazy, které ale mají shodný důvod, proto na ně odpovím společně v jedné reakci.

Nejprve k dotazu M. Havelce:
Myslím, že si pleteš dva výrazy a to je vložit výsledky na výsledkovou databázi a zaslat souhrn výsledků a případně stručný popis utkání na úsek aktualit. Výsledky soutěží okresu ČB jsou opravdu na výsledkovou databázi vloženy, byť někdy s dost velkým časovým odstupem od doby, kdy se ta která soutěž odehrála.
Ale to není souhrn výsledků pro vložení na Aktuality, protože tento souhrn někdo musí zpracovat do určitého článku a ten zaslat na uveřejnění.

Ještě dodatek k tvému dotazu – P. Pasecký, já ani kdokoliv jiný ti nesdělí jména družstev, která se ptají proč nezasíláte souhrn výsledků na uveřejnění v Aktualitách, protože tvůj požadavek „smrdí“ možnou odvetou za to, že si někdo dovolil stěžovat!

Odpověď L.Zabilkovi:
Jak už jsem uvedl v první části mé reakce, pletete si vkládání výsledků na výsledkovou databázi, vkládání informací o udělených kartách, případně vkládání zápisů ze zasedání OŠSSF ČB /zatím jste ale vložili pouze jediný zápis a to ze dne 17.10!/ se zasíláním podkladů na uveřejnění v úseku Aktuality. Souhrn výsledků byl zaslán pouze 1x ze 6 turnajů odehraných turnajů!

Myslím, že tvá invektiva ohledně toho, že svou funkci děláš ve volném čase a dobrovolně, je nevhodná a je to lehký náznak vydírání. Každý z jihočeských funkcionářů futsalu-sálového fotbalu je „dobrovolník“, který svou funkci a práci s tím spojenou vykonává na úkor svého volného času a s tím také danou funkci přijal. Ale tím, že to přijal, se již stalo povinností věnovat té práci a činnosti potřebný čas, takže nechápu proč tak zdůrazňuješ, že to je volnočasová dobrovolná funkce.

Vytvořil si obsáhlou zpověď o tom, co a jak děláte, ale chybí zde vyjádření, proč jsi přestal posílat souhrn výsledků o českobudějovických soutěžích, jak jsi slíbil zasílat na krajské VH i na zasedání VV JČSF, kde se naplňování Jihočeského webu probíralo.

Možná by se ten čas strávený na tvorbě tvého vyjádření dal lépe využít kliknutím na příslušný kontakt a přeposláním podkladů na uveřejnění na JČ webu. Podkladů, které jak sám uvádíš, máš již zpracované a posíláš je i na jiná media. Nevím co je nepochopitelného na tom, že když to jsou informace o jedné z jihočeských soutěží ve futsale – sálovém fotbale, měli by být v prvé řadě uveřejněny na webu, který byl pro tyto soutěže vytvořen a který je i všem sálovkářům či příznivcům tohoto sportu pro volně přístupný a kde jinde než právě tady by měl každý tyto informace najít.

Věřím, že do roku 2014 místo dlouhosáhlých vyjádření nebo hledání zástupných důvodu proč to či ono nebylo splněno najdeme “společnou řeč“ a ku prospěchu všech jihočeských sálovkářů se na tomto webu začnou pravidelně objevovat i informace o českobudějovických soutěžích.

Luboš Vlnatý
Reakce k otevřené diskuzi (Luboš Zabilka), 13.12.2013 16:42:25

Dobrý den všem příznivcům a hráčům, kteří navštěvují tento web. Rád bych reagoval na příspěvek p. Tomky a následnou reakci předsedy JČSF. Výsledky z českobudějovických soutěží včetně stručných referátů z jednotlivých utkání lze nalézt v příslušných sekcích (Výsledky - Č. Budějovice), jsou zadávány zpravidla nejpozději druhý pracovní den po víkendovém kole (proč se v aktualitách zveřejňují zprávy, že okres přehled nedodal, netuším - okresní štáb má přidělená administrátorská práva pro zadávání jen do výše příslušných sekcí). Zadáván je i počet evidovaných obdržených karet a disciplinárních trestů (Soutěže - Č. Budějovice - disciplinárná komise) a zápisy ze schůzí štábu (Soutěže - Č. Budějovice - informace). Výsledky včetně tabulek jsou uváděny i na republikovém webu a pravidelně zveřejňovány v Českobudějovických listech. Co se týče mé osoby, která je zde konkretizována, bych chtěl apelovat na ty, kteří mají pocit, že jsem \"škůdcem futsalu\", že rád přenechám volnočasovou dobrovolnou funkci lidem, kteří tomuto sportu \"dají podstatně více\", stačí se ozvat, v popularizaci tohoto sportu prostřednictvím médií však problém z mé strany nevidím. Přesto jsem velmi rád za vyjádření Vašich i negativních názorů, neboť někdy mívají pozitivní dopad. S pozdravem a přáním hezkého prožití Vánoc a úspěšného roku všem příznivcům \"sálovky\" Luboš Zabilka, předseda ČBŠSF (tento názor se nemusí ztotožňovat s názorem ostatních členů okresního svazu)
Nabídka na spolupráci. (Luboš Vlnatý), 13.12.2013 08:35:10

Vážený pane Tomku,
určitě s Vámi nesouhlasím v tom, že by naše stránky byly deset let pozadu nebo byly daleko horší než stránky např. webnode. Samozřejmě je to ale věc názoru. O problému s písmem víme a budeme se ho snažit řešit. Pokud jde o výsledky z budějovických soutěží, je na jejich vedení, aby nám článek o proběhlém kole zaslalo a pak není problém ho zveřejnit. Proč to pan Zabilka nedělá, to se přiznám nechápu. Škodí především jednotlivým členům a týmům v těchto soutěžích. Pokud jde o rozhovor, děláme je vždy před a po sezóně. Určitě můžeme ale zvážit, zda týmy o toto mají zájem i uprostřed soutěží, někdy je ale obtížné od nich odpovědi na otázky získávat.

Jsem toho názoru, že pokud se máme bavit detailněji, bude lépe, pokud mi zavoláte nebo napíšete email (kontakty naleznete na tomto webu). Jestli to dobře chápu, jste členem nějakého družstva v Jihočeském kraji, můžeme se bavit i o vašem zapojení do naší práce, protože každý, kdo chce přidat ruku k dílu, vítán.

Luboš Vlnatý
děkuji za odpověď (Jarda T.), 12.12.2013 09:48:16

Dobrý den pane Vlnatý,
děkuji za odpověď, nicméně ani já s Vámi nemohu souhlasit:
1) Pokud je podle Vás grafika webu výborná, tak v tom případě chápu, že s mým názorem nemůžete souhlasit. Dle mého názoru, a nejen mého, což však není podstatné, je grafika webu naopak hrozná. I např. portály webnode a estranky, které poskytují weby zdarma, mají o 100% lepší design a vzhled, než tento web. Web vypadá jako z doby před desíti lety – tím myslím design. Další příklad když první dva články jsou psány normálně, ostatní jsou potom kurzívou atd. Každopádně hlavní a pozitivní věcí je, že web máme a nejsme odkázáni na stránky ČFSF, jak uvádíte.

2) Zde s Vámi musím souhlasit, přehlednost je v pořádku a vše se dá snadno dohledat. Snad jen doba (i když letos se to změnilo k lepšímu), než jsou aktuální výsledky v daných sekcích výsledky doplněny. Ohledně strašného webu jsem myslel hlavně grafickou a vizuální stránku.

3) Zde s Vámi opět musím nesouhlasit, jelikož se zde např. skoro vůbec neobjevují v článcích výsledky 1.OL a 2. OL. Nerozumím tomu proč. Stejně tak zde z těchto soutěží chybí nějaké rozhovory atd. To už je věc druhá, ale alespoň ty výsledky by se zde objevovat mohly.

4) Ke zmiňovaným reklamám. Samozřejmě chápu a rozumím tomu, že sponzoři chtějí a musí být vidět, to je v pořádku. Přesto si nemyslím, že je vhodné jejich reklamy „na lyžování“ umisťovat na hlavní stránku ještě jako první článek. Dle mého názoru by měl být např. po pravé stránce sloupeček aktuality (ne aby se musely rozklikávat, ale aby byly rovnou vidět a aby se daly rozkliknout tlačítkem více..)

Neberte prosím mé připomínky špatně, naopak si vážím Vaší práce a všech, co se na webu jakkoliv podílí. Každopádně vždy je na čem pracovat a co zlepšovat. Pokud by se web malinko zmodernizoval, zase by to byl krůček kupředu a jistě by to potěšilo nejednoho fanouška sálové kopané – futsalu.

Jaroslav Tomka
Vítáme každý názor ... (Luboš Vlnatý), 9.12.2013 08:49:09

Nesouhlasím s vámi. Kvalita webu je dána mnoha věcmi, z nichž za zásadní považuji:


1) grafiku - která si myslím, že je u našeho webu výborná. Samozřejmě respektuji, že se ne každému líbí, ale mohu vás ujistit, že se setkávám ve valné většině s pozitivními názory. Web jihočeského futsalu funguje třetím rokem a je vůbec pozitivní, že vlastní web máme a nejsme odkázáni na stránky ČFSF.


2) přehlednost - ani tady se za svou práci nemusíme stydět, na našem webu najdete vše potřebné a to velmi jednoduše. Samozřejmě se nebráníme podnětům, jak stránky ještě zlepšit (koneckonců neustále na změnách pracujeme, to jste si již jistě všiml). Pokud máte konkrétní návrh, sem s ním. Nezlobte se, ale psát obecně o tom, jak je web strašný, zvládne každé malé dítě, což doufám nejste.


3) aktuálnost informací - tady jde především o výsledky a jak jste si jistě všiml, i ty jsou na web promptně dodávány.


Takže pokud máte konkrétní návrh na zlepšení, neváhejte nám ho napsat.


Na závěr už jen dvě věci - vážíme si každého sponzora a snažíme se mu vždy za to, že našemu sportu pomáhá, odvděčit. Například tím, že uveřejníme jeho nabídku na lyžařský zájezd. Pokud k nám přivedete sponzora, budeme se k němu chovat stejně. Myslím, že nemusíte být génius, abyste to pochopil. A úplně poslední věc - weby konkurenčních sportů se nehodláme řídit a stránky, které zmiňujete, nám příliš inspirace nepřináší. Naopak si velmi vážíme naší práce, kterou děláme. Pokud se do ní chcete zapojit, jste vítán.

Luboš Vlnatý
předseda JČSF
vyjádření k aktualitám - 1. OKRESNÍ LIGA Č.Budějov (čert), 6.12.2013 14:27:49

temto článek je velice zajímavý a \"aktuální\" !!! Rád bych tímto věděl kdo se dotazoval na výsledky. a proč je to tu zveřejněné ve čtvrtek 5.12.2013!!!
Pro méně zasvědcené jsem oficiální výsledky vložil do systému a tím se objevili i zde na vebu 3.12.2013 !!! tj dva dny před uveřejnění stížnosti. V vy kdo neumíte pracovat na tomto webu se záložkami tak přikládám i přímí odkaz na výsledky 1.OL České Budějovice. Tady je: http://www.futsal-jc.cz/index.php?str_id=16&id_pod=&id_pod2=2&id_pod3=&id_pod4=&tab=zapasy&oblast=87&soutez=356.

Jinak všechny výsledky nejen okresních lig najdete vždy pod záložkou \" Výsledky \"

A Vás pane Pasecký bych chtěl požádat o zaslání konkrétních mailových adres těch kdo si stěžoval rád jim osobně odepíši.

Děkuji.

S pozdravem Míra Havelec ( čert )
moznost treninku v cb (zettim), 28.11.2013 20:08:17

Dobry den ,cerstve jsem se pristehoval do cb a rad bych chodil v tydnu nekam do haly na futsal. Hral jsem superligu v Brne. Dekuji za nabidku a termín.
Mirek
Zettim@seznam.cz
kvalita webu (Jarda T.), 11.11.2013 11:49:10

Zdravím, chci se jen pozastavit nad tím, jak hrozná je kvalita místního webu..ať už graficky, či obsahově..když to srovnám např. s webem futsalu www.futsalcb.cz, je to jako nebe a dudy..v dnešní době, kdy všichni všechno hledají na internetu, je to opravdu tragické a smutné..v soutěžích se platí poměrně vysoké příspěvky, neříkejte mi prosím, že není ve vašich silách z nich dávat někomu na hosting webu pár stovek na toho půl roku, kdy je web provozován! jistě by to ocenili všichni..každý by určitě viděl radši pohledný a přehledný web s aktualitami, než aby si četl na webu z roku X články o nabíce levného lyžování...věřím, že se nad tímto příspěvkem alespoň někdo zamyslí a pokusí se s kvalitou webu něco udělat! Hezký den
Když nevíš, zeptej se (Luboš Vlnatý), 15.5.2013 14:28:47

Dobrý den, vážený „tygri“,
vy se stydíte za své jméno? Já sice s anonymními pisateli nediskutuji, ale u vás pro jednou udělám výjimku.
Ohledně vaší připomínky že jsem též členem VV ČFSF, tak k tomu asi tolik: jistě víte /když tak pozorně sledujete mé kritické články/, že současné vedení bylo zvoleno na neplatné VH v květnu 2011 a proto se od této skupiny lidí distancuji a svou činnost vidím hlavně v rámci JČ kraje. Nicméně – bývalo zvykem, že se problémy týkající činnosti české sálovky řešily na jednáních VV ČFSF, které byly svolávány třikrát až čtyřikrát ročně. Zkuste se zamyslet nad tím, proč za předsedy Semmlera (tedy za dva roky) se VV ČFSF sešel pouze jednou. Můžete mu tuto otázku adresovat v diskuzi na stránkách ČFSF.
Pokud jde o to, jak se já podílím na propagaci sálovky, tak si myslím, že co se týká mého působení na celostátní úrovni v období 2005 – 2011, se nemám za co stydět. Posuďte sám:
- nechal jsem vytvořit znak ČFSF, který je používán dodnes
jsem spolutvůrce Stanov a řádů při založení ČFSF a smysluplných novelizací během mého působení ve VV
spolupracoval jsem na tvorbě webu ČFSF (společně s Romanem Barillou a Zdeňkem Říhou)
spoluzajišťoval jsem spolupráci s NET TV, kde zásadní podíl práce odvedl Zdeněk Říha, bez kterého by tato spolupráce neexistovala a který zajistil i propagaci v rámci TV NOVASPORT a na Seznam.cz
spoluvytvořil jsem v UEFS kategorii hráčů do 21 let (společně se Zdeňkem Říhou a Václavem Štěpničkou) a náš výběr z roku 2009 dnes začíná být základem dospělé reprezentace
společně se Zdenkem Říhou jsme spolupracovali na smlouvě s firmou RED (kterou zajistil Václav Štěpnička), která následně finančně zajistila naše repre týmy na mezinárodních akcích (MS žen ve Španělsku 2008, ME 21 v Třeboni) a která byla i sponzorem CL
zajistil jsem spolupráci s firmou JAKO (společně se Zdeňkem Říhou a Václavem Štěpničkou), která na základě námi vypracované smlouvy dodala sportovní vybavení (dresy, teplákové soupravy, tašky) pro repre týmy ČFSF (muži, 21 a ženy)
zorganizoval jsem 1. ME 21 v Třeboni (společně se Zdeňkem Říhou) kde byla na utkáních plná hala diváků, skvělá atmosféra, propagace (nejenom plakáty, bulletiny, v tisku, ale např. na utkání se dalo vsadit v TIPSPORTU), byly zajištěny přímé přenosy utkání pře NET TV
spoluzajistil jsem míč Barri, se kterým se hraje dnes už konečně i na mezinárodním poli, na základě naší spolupráce jich federace v období 2009 – 2011 dostala 30 ks jako sponzorský dar
dokud jsem byl předsedou LK, v celostátní lize bylo 12 týmů, v této době začaly přímé přenosy z finálového turnaje, týmy měly zajištěné plakáty na své turnaje, na kterých se propagovala nejen tato soutěž, ale činnost celé ČFSF a i sponzoři družstev a přesto tato soutěž skončila vždy s velkým zůstatkem financí na kontě účastnících se družstev
prosadil jsem jednotné UNIVERZÁLNÍ dresy rozhodčích, které v současnosti používají ve svých soutěžích všechny soutěže ČFSF
To vše současné vedení převzalo a nyní mnohé z toho vydává za svou práci a není jim to ani trochu trapné.

Jak už jsem výše uvedl, veškerou svou současnou činnost vkládám do soutěží Jihočeského kraje, a nemáme se za co stydět! Máme spoustu soutěží, které můžeme v rámci regionálních médií propagovat, což také děláme. Máme mužské, veteránské, žákovské i ženské soutěže a jsme kraj s nejvíce členy a družstvy v ČFSF.
Opět malá rada: zkuste se obrátit na jiné (ne)kraje, které soutěže vůbec nemají, co krajští předsedové pro propagaci sálovky dělají. Budu zvědavý, co vám odpoví.

A jak bych to viděl dál? Jelikož jsem byl opět zvolen předsedou jihočeské sálovky, budu se prvotně věnovat našim soutěžím. Sice mám i několik nápadů, které by mohli ku prospěchu i ostatním krajům, ale ty bych si nechal zatím pro sebe a uvidí se podle dalšího vývoje v ČFSF.
Stačí?

Pokud byste chtěl dále diskutovat, nebráním se, ale už se, prosím, podepište.

Luboš Vlnatý
Jen kritika a nic více (tygri), 9.5.2013 19:53:26

Dobrý den pane Vlnatý ,
Neustále zde čtu kritiku vedení ČFSF , kde jste ve výkonném výboru i vy osobně . Velmi by mě zajímálo , co jste vy osobně udělal pro propagaci našeho sportu mezi lidmi . Neustále zde píšete , co a kdo zde nedělá. Velmi by mě zajímalo ,jak vy osobně se ativně podílíte ,jako člen výkonného výboru , na zlepšení situace . Kritizovat umí každý a na ničem se nepodílet.
Jednoznačně se domnívám , že v regionech jsou všichni krajští předsedové s členy výboru marketingový manažeři . Tito by měli propagovat tento sport na nejnižších a středních úrovních . Na toto by měla navazovat Celostátní liga a předseda federace ,který ná na starosti reprezentaci . Neuražte se , ale napište nám zde , co navrhujete na zlepšení situaci a ,jakým způsobem toho chcete dosáhnout .
Věřím ,že se nebojíte a napíšete zde to , co po Vás požaduji . Nebo se tento příspěvek nedočká odpovědi ,či bude smazán ? Směle do toho . Pokud to bude mít hlavu a patu velmi rád se přidám , aby se situace zlepšila .
Děkuji

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ... Archiv


Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5