FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Jihočeská družstva


zpět - Jihočeská družstva

 

FC Strojírna Honner

Klub FC Strojírna Honner byl založen v roce 2011 partou mladých nadšenců, kteří se nebojí rozdávat radost a bavit se sálovkou. Hned ve své první sezoně, ve které byli nasazeni do 2. Okresní ligy, dokázali tuto soutěž vyhrát (14-2-4, 44 bodů, skóre 123:71), což automaticky znamenalo postup do 1. Okresní ligy.

 Také ve své první sezoně ve vyšší soutěži jsme nebyli pouze do počtu a po většinu ročníku jsme se pohybovali v horních patrech tabulky. Konečné páté místo (9-2-7, 29 bodů, skóre 77:75) tak bylo mírným zklamáním, ale zároveň příslibem do sezón budoucích.

Druhá sezóna v 1. Okresní lize, třetí v historii Strojírny celkově, byla nadmíru úspěšná. Naše mužstvo se po celý ročník přetahovalo s Lišovem o prvenství v tabulce, v konečném zúčtování jsme bohužel za lišovskými zaostali o jeden jediný bodík a museli jsme se tak spokojit s druhým místem. Oproti předchozímu ročníku však bylo vidět výrazné zlepšení, o čemž hovoří následující čísla - 14 výher, 2 remízy, 2 prohry, zisk 44 bodů při skóre 124:63. Se 124 nastřílenými brankami jsme byli nejproduktivnějším celkem soutěže, náš kanonýr Radim Staněk pak získal korunku pro nejlepšího střelce s 38 přesnými zásahy. Další "trofej" pak Strojírna získala za nejneslušnější a nejtrestanější mužstvo soutěže. Dařilo se nám také v Poháru, kde jsme postoupili do Krajského finále. To pro nás ale skončilo již v základní skupině.

 Třetí sezóna v 1. Okresní lize znamenala zisk premiérového titulu v této soutěži. Na čele jsme se usadili od úvodního kola a až do konce jsme na vedoucí pozici nikoho jiného nepustili. Konečná bilance se zastavila na číslech - 14 výher, 1 remíza, 3 porážky, při skóre 110:66 (druhý nejlepší útok a společně s Adamovem nejlepší obrana) a zisku 43 bodů. V sestavě jsme přivítali kanonýra Davida Radoucha, jenž během úvodních deseti utkání nasázel 30 branek a měl nakročeno ke korunce pro nejlepšího střelce. Bohužel kvůli zranění do dalšího průběhu nezasáhl a nakonec mu cena o pouhý jeden zásah utekla. Také v pohárové soutěži jsme předváděli slušné výkony - v českobudějovickém kole jsme brali stříbro, když jsme ve finále těsně podlehli Adamovu, z krajského kola jsme přivezli bronz. V průběhu ročníku jsme si také obměnili šatník a pořídili si nové slušivé dresíky.

více na webu: www.fcstrojirnahonner.webnode.cz

 

Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5