FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Výhru ve Futsal cupu znovu slavil Paroh

10.1.2018, 15:51 | vložil: Luboš Vlnatý

Prachatice
Sobota patřila v místní sportovní hale třetímu klání Futsal cupu, seriálu turnajů ve futsale – sálovém fotbale.

Opět se sešlo osm týmů z celých jižních Čech a složení napovídalo, že budou k vidění kvalitní zápasy. To se také potvrdilo a již ve skupinách to byly velice dramatické duely. Prvenství z minulého turnaje obhajoval Paroh team Kaplice a všichni ostatní se snažili mu obhajobu znepříjemnit. Nepodařilo se a i tentokrát slavil prvenství tým z Kaplice.

A právě Paroh team vyhrál skupinu A, i když pouze díky lepšímu skóre před Moucha teamem Prachatice. Velmi pěkný vzájemný zápas těchto dvou soupeřů skončil smírně 2:2. Třetí v této skupině skončil celek Volar díky výhře 3:2 nad Zbytinami.

Skupinu B vyhrál bez ztráty kytičky prachatický Strabag. Poprvé se v této sezoně představil v Prachaticích celek Siberia České Budějovice a mladý tým skončil v silně obsazené skupině druhý. Ze třetího místa šli dál hráči Záblatí a čtvrtí skončili Panters F.C. Bechyně.

V prvním čtvrtfinále to neměl favorizovaný Paroh Kaplice vůbec jednoduché s Panters Bechyně a postoupil až po dramatickém boji a výhře 2:1. V dalším zápase si Strabag v klidu poradil se Zbytinskými a zvítězil 7:0. Další ze spolufavoritů Moucha team narazil na Záblatí a zajistil si postup po výhře 5:2. Další dramatický zápas se zrodil v souboji Siberie s Volary. Nakonec do semifinále postoupili po dramatickém boji a výhře 2:1 mladíci z Českých Budějovic.
V semifinále na sebe opět narazil Paroh s Mouchou a opět to byla remíza, tentokrát 1:1. Po penaltovém rozstřelu do finále postoupil Paroh.
I další semifinále skončilo remízou /SK STRABAG-FC SIBERIA 2:2/ a po penaltách slavila postup do finále Siberia.
Finálové utkání už bylo jednoznačnější, kdy ho ovládli kapličtí svou větší zkušeností a tak již podruhé mohli slavit turnajové vítězství.
PAROH TEAM Kaplice-FC SIBERIA České Budějovice 6:2

Nejlepší střelec turnaje: Tůma Dominik /PAROH Kaplice/, hráč: Cais Václav /SK STRABAG Prachatice/, brankář: Havlíček Daniel /FC SIBERIA České Budějovice/

Zdroj: https://prachaticky.denik.cz/ostatni_region/vyhru-ve-futsal-cupu-znovu-slavil-paroh-20180108.html


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5