POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality


Aktuality


FUTSAL CUP 2017/18 - 3

4.1.2018, 09:56 | vložil: Luboš Vlnatý

V sobotu 6.1. 2018 se v prachatické sportovní hale odehraje již třetí turnaj soutěže ve futsale-sálovém fotbale - FUTSAL CUP 2017/18.
Opět se ho zúčastní osm družstev, která jsou rozlosována do dvou skupin. Základní část /utkání ve skupinách/ se hraje každý s každým jednokolově. Do play off postupují všechna družstva.
Nadstavba /play off/ se již hraje k.o. systémem, kdy se utkají křížem s družstvem druhé skupiny dle pořadí po základní části.
Jak bylo již uvedeno, výsledky všech turnajů FUTSAL CUP/u/ 2017/18 se sčítají /družstvo získá body dle umístění po každém turnaji/, takže po skončení soutěže bude znám i celkový vítěz.


Průběžná tabulka po dvou turnajích:
1. PAROH TEAM Kaplice 13 bodů
2. SK STRABAG Prachatice 11
3. FC MOUCHA TEAM Prachatice 10
4. PANTERS F.C. Bechyně 7
5. CHILL Vodňany 5
6. TJ Záblatí 4
7. SEŠLOST České Budějovice 3
8. TJ Volary 3
9. FC Zbytiny 2

FUTSAL CUP 2017/8 - 3

SKUPINA A
TJ Volary
FC Zbytiny
MOUCHA TEAM Prachatice
PAROH TEAM Kaplice

SKUPINA B
TJ Záblatí
FC SIBERIA České Budějovice
PANTERS F.C. Bechyně
SK STRABAG Prachatice

ROZPIS UTKÁNÍ:

ZÁKLADNÍ ČÁST
09:30 TJ Volary : FC Zbytiny
09:55 MOUCHA TEAM Prachatice : PAROH TEAM Kaplice
10:20 TJ Záblatí : FC SIBERIA České Budějovice
10:45 PANTERS F.C. Bechyně : SK STRABAG Prachatice
11:10 TJ Volary : MOUCHA TEAM Prachatice
11:35 FC Zbytiny : PAROH TEAM Kaplice
12:00 TJ Záblatí : PANTERS F.C. Bechyně
12:25 FC SIBERIA České Budějovice : SK STRABAG Prachatice
12:50 TJ Volary : PAROH TEAM Kaplice
13:15 FC Zbytiny : MOUCHA TEAM Prachatice
13:40 TJ Záblatí : SK STRABAG Prachatice
14:00 FC SIBERIA České Budějovice : PANTERS F.C. Bechyně

ČTVRTFINÁLE
14:30 1A : 4B
15:00 1B : 4A
15:30 2A : 3B
16:00 2B : 3A

SEMIFINÁLE
16:30 VČ1 : VČ3
17:00 VČ2 : VČ4

FINÁLE
17:30 VS1 : VS2


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5