FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Nabídka na účast v soutěži v sálovém fotbale

30.11.2017, 13:58 | vložil: Luboš Vlnatý

Vážení sportovní přátelé, nabízíme vám účast v soutěži v sálovém fotbale.
Nabízíme vám možnost jednoduché zimní přípravy vašeho družstva /klubu/ s minimálními finančními náklady. Během zimní přestávky velkého fotbalu můžete do této soutěže zapojit široký kádr hráčů vašeho družstva, aniž byste vždy potřebovali mít k dispozici 11 hráčů /sálový fotbal hrají 4 hráči + brankář, stručná pravidla přiložena/.
Účast v sálovém fotbale jako součást zimní přípravy hráčů na soutěže VF doporučují renomovaní trenéři napříč českými i evropskými soutěžemi /na toto téma již proběhlo v našich médiích několik diskusních pořadů/. V sálovém fotbale jsou hráči skoro v neustálém kontaktu s míčem nebo s protihráčem držícím míč a musí prokázat rychlou schopnost rozhodnutí. Systém hry krátkých přihrávek, který je základem sálového fotbalu, je možno vidět v mnoha utkáních v mezinárodních soutěžích. V sálovce musí hráč reagovat rychle a musí být mnohem zodpovědnější v obranných herních situacích, protože tam není čas na váhavost nebo na „vypuštění“ vrácení se.
Bylo by toho mnohem víc, co by se dalo vyjmenovat z herních situací, které se každému hráči hodí “umět“, ať hraje velký fotbal nebo jakoukoliv formu malého fotbalu.
Domníváme se, že něco jako taková malá zimní liga hráčů a družstev velkého fotbalu v sálovce by mohla být tím správným zpestřením zimní přestávky.

Řídící orgán soutěže /Jihočeské sdružení futsalu/ zorganizuje a zajistí uspořádání 4-6 turnajů.

Termíny turnajů:
02.12. 2017
16.12.2017
06.1. 2018
03.2. 2018
17.2. 2018

Systém jednotlivých turnajů: bude vždy upřesněn podle počtu přihlášených družstev.
Při počtu do 5 družstev - každý s každým jednokolově, při počtu 6 a více družstev - skupiny a play off.
Každé družstvo se může přihlásit na libovolný počet turnajů, protože každý turnaj bude vyhodnocován jednotlivě, ale zároveň budou dosažené výsledky sčítány a nakonec bude vyhlášen celkový vítěz celého ročníku.
Turnaje se budou hrát ve sportovní hale v Prachaticích, bude se hrát podle pravidel sálového fotbalu a utkání budou řídit kvalifikovaní rozhodčí.

Startovné: na každý turnaj bude vybíráno startovné, jehož výše bude určena dle počtu účastníků /dle délky pronájmu haly a nákladů na rozhodčí/. Výše startovného bude 500 – 1000 Kč/turnaj. Startovné vždy pokryje veškeré náklady spojené se zabezpečením turnaje.

Pokud máte zájem se jakýmkoliv způsobem zúčastnit, vyplňte přihlášku a zašlete na uvedený mail.

Potvrzení účasti na turnaji: minimálně 14 před daným termínem.

Pokud byste chtěli doplňující informace, kontaktujte mě a vše dořešíme, případně se můžeme domluvit na osobním setkání.

BLIŽŠÍ INFORMACE:
Luboš Vlnatý
mobil: 603 435 731
e-mail: vlnatyl@seznam.cz


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5