FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Hodnocení letošního ročníku - FUTSAL LIGA Hadr & Kyblík 2016/17 ( 1. část )

5.4.2017, 20:37 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Soutěžní ročník 2016/17 skončil a jako každý rok je tu stručné zhodnocení. Pro letošní sezonu se přihlásilo jen šest mužstev, ale i tak se v základní části odehrály atraktivní zápasy, které vyvrcholily pro novým modelem play off, kde první čtyři mužstva hrála každý s každým na dva zápasy.
Základní část zcela zaslouženě vyhrálo mužstvo SK Strabag, které za celou základní část ztratilo pouze dva body za jednu remízu. Tým byl střelecky velmi produktivní, když nastřílel 133 branek ( pro zajímavost - druhé mužstvo jen 68), ve svém středu měl nejlepšího střelce soutěže Paseckého se 34 brankami. Na druhém místě skončil FC Moucha team, tým složený ze zkušených hráčů, který po celou soutěž držel vynikající brankář Honza "Kolík" Medřický, který po celou soutěž předváděl opravdu výborné výkony a mužstvo i přes několik zranění, dotáhl na druhé místo v tabulce. Třetí skončili mladíci z Young Boys. Jejich výkony byly dost nevyrovnané, hodně byla znát častá absence kanonýra Babky. Na čtvrtém místě se umístil FC Norton, který do posledního turnaje bojoval o postup do play off a až konečný zápas s Chrobolama rozhodl o čtvrtém místě znamenající postup do play off. Na pátém místě tak skončily již zmiňované 1. FC Chroboly, které v průběhu soutěže získali devět bodů a pomýšleli na postup do play off právě na úkor Nortonu. O všem se rozhodovalo na posledním turnaji základní části kdy sahali po překvapení s Mouchou, ale nakonec toto utkání prohráli, poté se utkali v přímém zápase o postup právě s Nortonama, ale svoji vlastní nedisciplinovastí o postup přišli. Na šestém místě skončili FC Zbytiny, které je ale třeba vyzdvihnout. Na každý turnaj se dostavili minimálně v deseti lidech a nebylo utkání které by jak se říká odchodili.
Play off, jak již bylo avizováno začínalo od nuly a tak šanci na konečné vítězství mělo každé mužstvo. První turnaj jednonačně ovládl SK Strabag, v prvním zápase porazil Nortony, poté deklasoval Youngy a v posledním velice pěkném utkání porazil FC Mouchu team. Moucha Team pak trochu překvapivě ztratil s Young Boys a tak si spolu prohodili místa na druhém a třetím místa.
Druhý turnaj zcela nečekaně ovládl FC Norton, který dokázal porazit Youngy, Mouchu a v posledním zápase i Strabag, který ale před tímto utkáním získal čtyři body, kdy porazil Mouchu a remizoval s Youngem a stal se tak celkovým vítězem soutěže. Na druhém místě nakonec skončil Young Boys, třetí FC Norton a až čtvrtý FC Moucha Team.

V dalším článku přineseme tabulky a vyhodnocení hráčů.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5