POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

V Prachaticích začal boj o titul

8.2.2017, 22:12 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

V sobotu se v prachatické hale naplno rozjel boj o titul ve futsal lize. Odehrálo se první kolo play off ( první čtyři družstva po základní části hrají dvoukolově každý s každým ) a byla k vidění opravdu dobrá sálovka. Nechybělo nasazení které k play offu patří.
Vítěz základní části SK Strabag neztratil žádný bod i když s Mouchou měl namále, v boji o zatím druhé místo předčili mladíci z Youngu mužstvo Mouchy Teamu a NORTON stále zůstává za očekáváním, že by mohl promluvit do umístění na stupních. Druhé kolo se odehraje 18.2.

Zde jsou výsledky a komentáře:

SK STRABAG - FC NORTON 4:1
Strabag v prvních 10. minutách vstřelil 3 branky a náskok udržel až do konce. Norton sice bojoval, ale na zodpovědně hrající domácí tentokrát neměli.
Branky: Pasecký 2, Růžička, Vojta - Kneifl

FC MOUCHA TEAM - YOUNG BOYS 2:4
Očekávalo se vyrovnané utkání, ale domácí hráči nastoupili jakoby nerozcvičeni a v 10. minutě prohrávali 0:3 a takto skončil i 1. poločas. Do 2. poločasu nastoupili domácí s odhodláním změnit situaci, což se jim také podařilo a za 8 minut snížili na rozdíl 1 branky. Poté hosté z rychlého brejku kontrovali a s přehledem udrželi dvoubrankové vedení až do konce utkání.
Branky: Brzobohatý, Šimčík - Babka 4

SK STRABAG - YOUNG BOYS 9:3
Utkání dle předpokladu vyhrál favorit, ale neměl to jednoduché. Hosté bojovali i přes prohru v poločase 0:3. Utkání se zlomilo ve 2. poločase po 4. brance Strabagu, Domácí dominovali a bezstarostně si došli pro tři body.
Branky: Pasecký 3, Mrkvička 2, Růžička, Lauda, Maruška, Cais - Wagner 2, Babka

FC MOUCHA TEAM - FC NORTON 5:0
V zápase dominovali jasně oba brankáři. Útočníci nemohli nalézt recept na jejich překonání. Několikrát jim pomohla i tyč a tak se čekalo, kdo první vstřelí branku, čímž získá pro své mužstvo velkou výhodu. To se podařilo v 19. minutě domácímu Šimčíkovi. Ve 26. minutě byl po ostrém zákroku vyloučen hostující brankář Miklas a domácí toho ve zbývajícím čase dokonale využili k přesvědčivému vítězství.
Branky: Brzobohatý 4, Šimčík

SK STRABAG - FC MOUCHA TEAM 5:4
Hosté potvrdili, že na Strabag umí zahrát a utkání bylo jako vždy bojovné a vyrovnané. Nakonec rozhodly vetší individuální dovednosti hráčů Strabagu, kteří se 5. minut před koncem dostali do vedení a výsledek i přes snahu hostujících hráčů udrželi.
Branky: Pasecký 2, Růžička 2, Cais - Brzobohatý 2, Šimčík 2

YOUNG BOYS - FC NORTON 8:3
Domácí potvrdili roli mírného favorita a po vyrovnaném průběhu 1. poločasu s přehledem dovedli utkání do vítězného konce.
Branky: Babka 5, Daniel, Škopek, Boháč - Penzenstadler, Balica, Štangret