FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality

FUTSAL LIGA Hadr & Kyblík 2016/17 poslední kolo

31.1.2017, 21:16 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

V sobotu se odehrálo poslední dvoukolo základní části místní futsal ligy. Boj o čelo už nic neřešil, vítěz byl jasný Strabag Prachatice, druhé místo Moucha a na třetím Joung Boys. Vrcholil boj o poslední čtvrté postupové místo mezi Nortonem a Chrobolama, ty se utkaly s Mouchou v prvním utkání a neměli daleko k bodovému zisku. V zápase vedli a do poslední minuty drželi remízový stav utkání, pak však inkasovali a zápas prohráli. Nakonec se rozhodlo ve vzájemném utkání kdy hráli s Nortonem a zápas absolutně nezvládli. Přinášíme konečné výsledky, tabulku a nejlepšího střelce po základní části.

FC MOUCHA TEAM - 1. FC CHroboly 5:4
Od počátku utkání dělalo mužstvo Chrobol svou aktivní hrou svému soupeři problémy. Utkání bylo z tohoto důvodu po celou dobu vyrovnané, FC Moucha Team rozhodla o svém jednobrankovém vítězství až 2 minuty před koncem utkání.

FC NORTON - 1. FC Chroboly 11:3
V přímém souboji o poslední postupové místo do play-off Norton hned od úvodního hvizdu dal jasně vědět, kdo je lepším týmem. V 6. minutě již vedl 3:0 a dokonce poločasu zvýšil stav na 6:0, čímž bylo o vítězi rozhodnuto. Chroboly nezvládli zápas, od šesté minuty se dohadovali s rozhodčím a hledali chyby jen u ostatních a ne u sebe, škoda.

FC MOUCHA TEAM - FC Zbytiny 6:4
V 1. poločase potvrdil favorit utkání FC Moucha Team své postavení v tabulce a vysoko zvítězil 6:1. Ve 2. poločase polevil ve své hře, hra Zbytin se zlepšila a svou bojovností dokázali utkání zkorigovat do pro ně přijatelného výsledku 6:4.

FC NORTON - SK STRABAG 3:14
O postupujícím do první čtveřice již bylo rozhodnuto a tak zápas hrál tzv. z povinnosti. Nicméně hře Strabagu nechyběla rychlost i kombinace a skóre postupně narůstalo až do konečných 14:3.

YOUNG BOYS - FC Zbytiny 7:6
Zbytinští pokračovali ve zlepšených a bojovných výkonech a dokázali po celý zápas s favoritem vyrovnanou hru, dokonce ve 2. poločase se ujali dvoubrankového vedení. V posledních 5 minutách však Young Boys přidal, podařilo se mu vyrovnat a 2 minuty před koncem vstřelit i vítěznou branku.

YOUNG BOYS - SK STRABAG 4:20
Jeden ze zápasů, kde již o nic nešlo a tomu odpovídající úroveň. Domácí k zápasů přistoupili dost odevzdaným způsobem a tomu také odpovídá výsledek utkání, který Strabag dotáhl až do rekordního stavu.