PCO Rudolfov porazilo několikanásobného mistra ČR!

30.1.2017, 10:58 | vložil: Luboš Vlnatý

Kvalifikace o postup do NF ČEP 2017:
CHEMCOMEX Praha – PCO Rudolfov 2:4 /1:1/

Vítěz Jihočeského poháru 2017, družstvo PCO Rudolfov, si vybojovalo právo účasti v Národním finále Českého poháru 2017, když v kvalifikačním utkání porazilo několikanásobného mistra České republiky ve futsale-sálovém fotbale!

Pohled na utkání vám přinášíme z pohledu Radima Pouzdra, který byl v neděli 28.1. 2017 ve sportovní hale Slavia Praha „u toho“:
Úvod utkání se nesl v duchu oťukávání obou týmů. Domácí prokazovali velmi dobrou nacvičenou hru, plnou narážeček, rotací hráčů.... My jsme se zaměřili na zodpovědnou hru směrem dozadu a snažili jsme se vyrážet do rychlých protiútoků.
V 10.min se po individuální akci přes celé hřiště prosadil Pouzar a vedli jsme 1:0 a měli jsme i další možnosti k navýšení skóre. Chemcomex ale dokázal v 17.min vyrovnat po nešťastné teči hostujícího hráče 1:1 a s tímto skóre skončil i první poločas.
Úvod druhého poločasu se PCO velmi vydařil. Ve 24.min se prosadil po trestném kopu Peterek a po dalším rychlém protiútoku navýšil v 32.min Pomeje po hokejovém blafáku skóre už na 1:3! Domácím se podařilo v 35 minutě snížit po nacvičeném signálu na 2:3 a v závěru utkání se snažili vytvořit velký tlak, ale hráči PCO fungovali v obranné fázy velmi spolehlivě. Byl to naopak Rudolfov, kdy ještě v samém závěru utkání /39 minuta/ vstřelil Mačka čtvrtou branku a PCO se po zásluze se radovalo z vítězství nad několikanásobným vítězem Celostátní ligy a může se těšit na Národní finále, které se uskuteční příští týden /4.2/ v Českých Budějovicích ve sportovní hale Lokomotiva.