FUTSAL LIGA Hadr & Kyblík 2016/17 - 6 a 7 kolo

11.1.2017, 22:11 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

V sobotu bylo na programu další dvoukolo FUTSAL LIGY v Prachaticích. Sobotní zápasy změnili pořadí na druhém a třetím místě, YOUNG prohrál oba své zápasy, hlavně ten s Nortonem byl překvapením, s Mouchou dokázali srovnat, ale v poslední minutě inkasovali a jsou po sobotě bez bodu. Bodovali také Chroboly a drží čtvrté místo v tabulce. Zde jsou výsledky a komentáře rozhodčích k utkáním.

YOUNG BOYS - FC NORTON 5:6 (3:3)
Do utkání vstoupilo dobře mužstvo hostů a již ve 3. minutě vedlo 2:0. Hráči domácích poté přidali a do poločasu vyrovnali na 3:3. Ve 2. poločase byla hra vyrovnaná, šance se střídali na obou stranách. V utkání nakonec šťastnější hosté, kterým dobře zachytal brankář Miklas.

FC MOUCHA TEAM - FC NORTON 6:5 (3:4)
Rychlé a vyrovnané utkání. Hosté se ujali brzo vedení, na které domácí odpověděli během deseti minut třemi brankami. Hostům se však podařilo do konce poločasu průběh zápasu třemi brankami otočit. 2. poločas byl podobný tomu prvnímu, domácí vstřelili tři branky v řadě, hostům se podařilio v závěru jen snížit.

FC MOUCHA TEAM - YOUNG BOYS 8:7 (4:2)
Do utkání lépe vstoupilo mužstvo domácích a po zásluze v poločase zvítězilo 4:2. V 1. částí 2. poločasu domácí pokračovali v dobré hře a skóre navýšili až na 7:4. Poté začali tlačit hosté a podařilo se jim vyrovnat na 7:7. Domácí rozhodli o svém vítězství brankou minutu před koncem.

FC Zbytiny - 1. FC CHroboly 1:4 (1:1)
V tomto utkání viděli diváci spíše urputný boj plný osobních soubojů než pohledných akcí, čemuž odpovídal i výsledek 1:1. Po přestávce se obraz hry nezměnil, ale hosté díky dobře zahraným volným kopům vstřelili tři branky a zvítězili.

FC Zbytiny - SK STRABAG 1:9 (0:3)
V utkání byli jasným favoritem hosté což jeho průběh jasně potvrdil. jasně zvítězili v poklidném tempu.

1. FC CHroboly - SK STRABAG 1:12 (0:3)
Průběh tohoto utkání byl podobný tomu předešlému, bylo jen otázkou, kolik branek Strabag nastřílí. 1. poločas ještě Chrobolští stačily se silami a obdrželi jen 3 branky. 2. poločas byl již jednou stranou záležitostí.