FUTSAL LIGA Hadr&Kyblík 2016/17 - 3 a 4 kolo

23.12.2016, 16:49 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

V sobotu se odehrálo pro tento končící rok poslední kolo FUTSAL LIGY Hadr & Kyblík 2016/17. Šlágrem tohoto kola bylo utkání vedoucího Strabagu s Youngem, zápas vypadal po poločase opět na jasnou záležitost domácích, ale hosté se zvedli a utkání dovedli do remízového stavu. Na vedoucí tým stáhl náskok na rozdíl dvou bodů. Ostatní zápasy skončili očekávanéma výsledkama. Zde jsou výsledky a komentáře rozhodčích.

SK STRABAG - FC NORTON 21:4 (10:1)
Norton nastoupil k utkání jen s minimálním počtem tří hráčů v poli a tomu odpovídal počet obdržených branek. Jediným kladem utkání v této situaci byla velmi slušná hra hostů.

1. FC CHroboly - FC NORTON 7:2 (3:0)
Očekávalo se bojovné utkání, ale družstvo Chrobol mělo usnadněnou úlohu minimálním počtem hráčů Nortonu a s přehledem zvítězilo.

SK STRABAG - YOUNG BOYS 5:5 (3:1)
Mužstvo Strabagu nesplnilo roli favorita. Přestože jeho hráči v průběhu 2. poločasu již vedli 5:2, nepodařilo se jim toto vedení udržet, naopak hosté velkou bojovností a snahou dokázali vyrovnat a remíza nakonec odpovídala celkovému průběhu hry.

1. FC CHroboly - FC MOUCHA TEAM 2:11 (1:7)
V utkání od počátku kralovalo zkušené mužstvo FC Moucha Team a vysoko zvítězilo i díky sedmi brankám hráče Brzobohatého.

FC Zbytiny - YOUNG BOYS 4:11 (2:8)
Zbytinští v utkání tahali od počátku za kratší konec a hosté rychlou kombinační hrou domácí jasně přehrávali, což se projevilo i v jejich jasném vítězství.

FC Zbytiny - FC MOUCHA TEAM 1:14 (0:6)
Další utkání sobotního pořadu s jasným výsledkem. Zbytiny bojovali, ale při vší snaze na svého soupeře nestačily.