POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

PRACHATICKÝ DENÍK - Prachatická liga sálovky zvedla svou oponu

2.12.2016, 22:06 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice – Prvním kolem (5. losovaným) odstartoval další ročník soutěží sálového fotbalu v Prachaticích Hadr & Kyblík futsal liga.
Tu hraje v této sezoně šest mužstev. Ta hrají v základní části dvakrát každé s každým a nejlepší čtveřice si pak ještě zahraje znovu dvakrát každý s každým o celkového vítěze. První zápasy již tak trochu naznačily, kde je možno hledat spolufavority soutěže. Podívejme se na zápasy hodnocením rozhodčích.

1. FC Chroboly – Young Boys 2:9 (2:1).
V zahajovacím utkání nového ročníku se čekal hladký průběh utkání ve prospěch Young Boys. Chroboly však celý první poločas dobře bránily, z rychlých protiútoků vstřelily dvě branky a šly do vedení 2:1. Po přestávce však hosté zpřesnili a zrychlili hru a s přehledem soupeře přehráli včetně nastřílených osmi gólů. Branky: B. Propš a M. Kroupa – M. Babka 3, P. Prenner a N. Novotný 2, F. Daniel a M. Wagner.

FC Zbytiny – FC Norton 3:9 (0:5).
Domácí nastoupili s několika novými hráči, kteří se teprve se sálovkou seznamovali, čehož soupeř využil k průběžnému vedení až 6:0. Poté v tempu polevili a domácím se podařilo snížit na 3:6, ale poslední slovo měli opět hosté, kteří přidali další tři góly. Branky: P. Lebeda, M. Řehoř a K. Hettner – I. Šimčík 4, J. Toncar 3, K. Penzenstadler 2.

SK Strabag – FC Moucha team 12:3 (9:0).
Domácí nastoupili s velkou chutí, rychlými kombinacemi a přesnou střelbou nedali hostům šanci a poločas vyhráli 9:0. Po přestávce se utkání již jen dohrávalo z povinnosti, domácí nacvičovali různé akce a dali soupeři možnost ke skórování, takže se rozdíl branek již do konce nezměnil. Branky: P. Pasecký 6, J. Nerad 2, R. Vojta, V. Cais, A. Kadlec a J. Růžička – P. Brzobohatý 2, J. Šandera.

Nejlepší střelci úvodního kola: 6 – Pasecký (Strabag), 4 – Šimčík (Norton), 3 – Babka (Young Boys) a Toncar (Norton).

Další program (sobota 3. prosince): 13.00 Norton – Moucha Team, 13.50 Young Boys – Moucha Team, 14.40 Norton – Young Boys, 15.30 Chroboly – Zbytiny, 16.20 Strabag – Chroboly, 17.10 Strabag – Zbytiny.

Autor: Vladimír Klíma