POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

FUTSAL LIGA HADR & KYBLÍK 2016/17 začala předehrávaným 5. kolem

2.12.2016, 16:26 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

V neděli začala v Prachaticích další sezona sálové kopané. Pro letošek se přihlásilo jen šest týmů, ale o kvalitní sálovku nebude určitě nouze. Nedělní odpoledne patřilo předehrávanému pátému kolu. Zde jsou výsledky a komentáře k utkáním.

1.FC CHROBOLY - YOUNG BOYS PRACHATICE (2:1) 2:9
V zahajovacím utkání nového ročníku futsal ligy se čekal hladký průběh utkání ve prospěch Young Boys. Chroboly však celý 1. poločas dobře bránily a z rychlých protiútoků vstřelili dvě branky a šli do vedení 2:1. Po přestávce však hosté zpřesnili a zrychlili hru a s přehledem soupeře přehráli včetně nastřílených osmi branek.

FC ZBYTINY - FC NORTON PRACHATICE (0:5) 3:9
Zbytiny nastoupili s několika novými hráči, kteří se teprve se sálovkou seznamovali, čehož domácí využili k průběžnému vedení až 6:0. poté v tempu polevili a domácím se podařilo snížit na 3:6, ale poslední slovo měli opět hosté, kteří přidali další tři branky.

SK STRABAG PRACHATICE - FC MOUCHA TEAM (9:0) 12:3
Domácí nastoupili s velkou chutí, rychlými kombinacemi a přesnou střelbou nedali hostům šanci a poločas vyhráli 9:0. Po přestávce se utkání již jen dohrávalo z povinnosti, domácí nacvičovali různé akce a dali soupeři možnost ke skórování, takže se rozdíl branek již do konce nezměnil.