POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

SEMIFINALISTÉ v JS Agency futsal lize jsou po víkendu určený

22.2.2016, 22:25 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

V sobotu se v Prachaticích odehrálo čtvrtfinále JS AGENCY FUTSAL LIGY - nejvyšší krajské soutěže ve futsale-sálovém fotbale, které určilo čtyři semifinalisty. Postup si vybojoval TK Rumpál Prachatice, což se sice čekalo, ale jeho soupeř FC Moucha Team v tento den předváděl výborné výkony a připravil všem veliké překvapení. V prvním zápase byl osmý tým tabulky lepší, bojoval, v bráně měl výborně chytajícího Medřického a tak zápas skončil pro všechny překvapující jejich výhrou 8:7. Na odvetu se již Rumpál lépe připravil a druhé utkání vyhrál a díky více vstřeleným brankám nakonec postoupil. V dalším dvojutkání proti sobě nastoupili Dynamo Jelimani Vimperk a Young Boys Prachatice, v prvním zápase Young Jelimany přehrávali, vedli už o tři branky, ale už se asi viděli v semifinále a nechali zápas dojít až do remízového konce. Ve druhém zápase už byl Vimperk jasně lepší a zaslouženě postoupil do bojů o medaile. Další na řadě byl Club 111 a FC Norton, první zápas se odehrál v režii Clubu 111. Druhý už byl ale vyrovnanější, přesto se po poločase zdálo být rozhodnuto. Norton to ale nevzdal, vycítil šanci a byl lepším mužstvem a začal výsledek otáčet, jenže až v posledních minutách utkání a to bylo pozdě i když k penaltám chyběl jen jeden gól. Poslední dvojicí byl SK Strabag proti Sokolu Lhenice. Tady se čekal velice vyrovnaný zápas, ale po prvním utkání bylo rozhodnuto. Strabag oproti minulým kolům podal velmi dobrý výkon, v prvním zápase byl jasně lepší. Hned na začátku utkání se dostal do dvoubrankového vedení, které dál navyšoval až na konečných 6:1. Druhý zápas byl až do 15 minuty vyrovnaný, poté ale Strabag vstřelil tři branky a postup si již nenechal ujít. Zde jsou výsledky a komentáře.

TK RUMPÁL Prachatice - FC MOUCHA TEAM Prachatice 7:8 (4:5)
Určitě překvapivý výsledek, ale zcela zasloužený. Po celý zápas Rumpál tahal za kratší konec, hosté byli všude dříve, byli aktivnější a za bojovnost a přístup k utkání si vítězství zasloužili.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - YOUNG BOYS Prachatice 7:7 (3:4)
Hosté byli od začátku lepším týmem, vybudovali si až tříbrankový náskok, ale svou laxností ve 2. poločase dovolil domácím srovnat.

FC MOUCHA TEAM Prachatice - TK RUMPÁL Prachatice 2:7 (1:3)
Domácí drželi krok do poloviny 1.poločasu, poté se Rumpál dvakrát trefil a poločas vyhrál o dvě branky. Druhý poločas byl již v rukou hostů, domácí nepředvedli takový výkon jako v prvním zápase, ale určitě zaslouží velkou pochvalu za výkony v obou utkáních. Rumpál byl ale lepší a zaslouženě postoupil.

YOUNG BOYS Prachatice - DYNAMO JELIMANI Vimperk 4:7 (1:3)
Ve druhém vzájemném utkání těchto týmů bohužel domácí nezopakovali hru z předchozího utkání, a tak po celé utkání byli horším týmem. Hosté si ve 2. poločasu v poklidu udržovali své vedení až do konce.

CLUB 111 Prachatice - FC NORTON Prachatice 7:4 (2:1)
Domácí si vypracovávali mnohem víc šancí, ale buď netrefovali bránu nebo je vychytal brankář Miklas. Hosté z minima vytvořili maximum a tak dlouho udržovali přijatelný výsledek. Druhý poločas, ale byl v režii domácích a tak si do druhého zápasu přinesli třígólové vítězství.

SK STRABAG Prachatice - SOKOL Lhenice 6:1 (2:0)
Velmi očekávaný zápas. Domácím se poslední kola moc nevydařila, ale dnes to bylo jiné. Nastoupili s chutí, hned na začátku se dostali do vedení o dvě branky a byli po celý zápas lepší. Ve druhé půli navýšili stav utkání a bez větších problémů zvítězili.

FC NORTON Prachatice - CLUB 111 Prachatice 5:3 (1:3)
Hosté vyhráli první půli o dvě branky a v klidu kráčeli z postupem. Poté nepochopitelně přestali hrát a Norton se probudil. Pět minut do konce začal stahovat výsledek až ho otočil ve svůj prospěch a jen jedna branka ho dělila od penalt, které by rozhodovali o postupujícím.

SOKOL Lhenice - SK STRABAG Prachatice 5:7 (2:2)
Domácí se snažili něco udělat s výsledkem, ale hosté jim toho moc nedovolili. Byli dnes lepším týmem a zcela zaslouženě si dokráčeli pro postup do semifinále.

SEMIFINÁLOVÉ DVOJICE:
TK RUMPÁL Prachatice : SK STRABAG Prachatice
DYNAMO JELIMANI Vimperk : CLUB 111 Prachatice

Semifinálové duely jsou na programu příští neděli 28.2.2016 v Prachaticích. Začátek prvního zápasu je v 15:00 hod.