FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


PLAY OFF STARTUJE!

11.2.2016, 22:59 | vložil: Jiří Karhánek

Již tuto neděli startuje play off systémem, který schválila většina zástupců družstev na zahajovací schůzce Je to systém, jenž dává všem účastníkům soutěže skvělou příležitost, jak se pokusit vybojovat lepší výsledek bez ohledu na umístění v základní části. Od toho play off je – lepší týmy si do něj přináší možnost lepšího nasazení – v prvních kolech hrají proti slabším družstvům. Naopak celky, které skončily v základní části ve spodní části tabulky, mohou i přesto dosáhnout na výrazně lepší umístění.

Play off je nevyzpytatelné, ale zároveň vnáší do soutěže tolik potřebné napětí, které po několika kolech základní části, kdy jsou bodové odstupy již velké, může vyprchat. Je to napětí jak pro fanoušky, tak pro zúčastněné týmy. Letos tím více, že se play off týká i družstev z posledních míst. I tyto týmy mohou prokázat kvalitu a při troše štěstí proklouznout až mezi nejlepší.

Již v neděli 14.2. 2016 se tedy můžeme těšit na start první části play off a přejme všem zúčastněným, aby z palubovky odcházeli s pocitem, že udělali vše, co bylo třeba, ale soupeř byl prostě o ten kousek lepší nebo měl víc štěstí. Play off startuje a kdy už jindy by měli být hráči více motivováni k tomu, aby ze sebe vydali úplně vše, když ne právě v tomto okamžiku. Každopádně ale platí, že se jedná o nevyzpytatelnou část celého ročníku a hlavně – vyhrát nakonec může opravdu každý!


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5