POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

Nedělní dvoukolo JS AGENCY FUTSAL LIGY

31.1.2016, 19:43 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

V neděli se odehrálo další dvoukolo JS Agency futsal ligy. Při pohledu na tabulku se nic nezměnilo, TK Rumpál si bez problémů zastřílel, Club 111 nabírá na formě, ve vzájemném zápase s Jelimanama dokázali zvítězit a čtvrtý Strabag si uhrál čtyři body. 1.FC Chroboly dvakrát těsně prohráli a jdou do kvalifikačního boje o play off. Přinášíme výsledky a komentáře k utkáním.

FC MOUCHA TEAM Prachatice - FC Zbytiny 7:0 (3:0)
V utkání mužstvo Moucha Team hrálo dobře z obrany a využívalo rychlé protiútoky k zvyšování skóre. Tým Zbytin se snažil o vstřelení čestné branky, ale v brance soupeře stál spolehlivý Medřický, který jim to nakonec nedopřál a šance Zbytin pochytal.

TK RUMPÁL Prachatice - FC Zbytiny 26:0 (11:0)
Minimum hráčů Zbytin a únava z předchozího utkání přispěla k výši skóre.

FC MOUCHA TEAM Prachatice - SK STRABAG Prachatice 1:6 (1:2)
K utkání nastoupilo družstvo Moucha Team s obranou taktikou podpořenou v brance výborným Medřickým. Ve 2. poločase se již projevila herní převaha Strabagu, která vedla k jednoznačnému výhře.

TK RUMPÁL Prachatice - SOKOL Lhenice 11:3 (5:2)
Ve vyrovnaném utkání se podařilo mužstvu Rumpálu dostat rychle do vedení po třech laciných brankách. Ve zbytku utkání se tým Lhenic snažil o vyrovnání, ale z brejků Rumpál navýšil své vedení na konečných 11:3

SK STRABAG Prachatice - SOKOL Lhenice 4:4 (2:2)
Čekalo se velmi vyrovnané utkání a to se také potvrdilo. Strabag i bez svého nejlepšího střelce Paseckého se ujal hned v 1. minutě vedení, ale také hned z rozehrávky inkasoval. Nerozhodný výsledek byl i v poločase. Po přestávce hra obou mužstev gradovala. Strabag se hned v úvodu 2.poločasu dostal do vedení, ale Lheničtí opět vyrovnali. Na další vstřelený gól dokázali odpovědět až v posledních minutách utkání.

YOUNG BOYS Prachatice - 1. FC Chroboly 4:3 (1:1)
Pohledné a bojovné utkání s mnoha gólovými šancemi, které dokázali hráči obou mužstev využít ve prospěch svého družstva. Některé pěkné akce však zůstali nevyužity, protože mladým hráčům obou mužstev chybí ještě klid a rozvaha.

FC NORTON Prachatice - 1. FC Chroboly 4:3 (2:1)
Norton si vypracoval již 3-gólový náskok ale ani ten by jim v závěru utkání nestačil, kdyby jim nezachytal výborný Miklas. Hosté dnes podruhé o jednu branku prohráli.

CLUB 111 Prachatice - YOUNG BOYS Prachatice 5:3 (3:1)
Hrála se bezstarostní sálovka, mužstva se snažila udržet míc co nejdéle na svých sálovkách a vypracovat si co nejvyloženější šanci. Ale ani ty nesčetněkrát nedokázali proměnit.

FC NORTON Prachatice - DYNAMO JELIMANI Vimperk 1:12 (1:6)
Jelimani výborně bránili a jejich protiútoky byli smrtící. Od většího přídělu gólů Norton zachránil opět výborně chytající brankář Miklas.

CLUB 111 Prachatice - DYNAMO JELIMANI Vimperk 7:5 (4:3)
Úvod utkání patřil Jelimanům a zdálo se, že i v tomto utkání to bude pro ně snadné vítězství. Hráči CLUBU se ale semkli, začali se poctivě vracet do obrany a do poločasu stav utkání otočili ve svůj prospěch. Ve 2. poločase si již vítězství vzít nenechali.