FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


JS Agency futsal liga - SK STRABAG Prachatice

26.1.2016, 16:20 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Po polovině odehrané soutěže jsme oslovili několik mužstev, aby nám zodpověděli několik otázek a přidáváme i jejich foto. SK Strabag Prachatice je dalším představovaným mužstvem a odpovídal Petr Pasecký.

1.Co zatim říkáš na kvalitu soutěže?
Kvalita soutěže se zvedla, jak jsme všichni předpovídali před začátkem soutěže a to nejen díky týmům Rumpálu a Jelimanů, ale zkvalitnily se i týmy ze spodních pater tabulky, což pro oko diváka je jistě velmi potěšující. Pryč jsou doby kdy mužstva ze špičky tabulky jasně přehrávali ty ostatní a liga byla vlastně jen o prvních třech či čtyřech mužstvech.

2.Co výkony vašeho mužstva, jak jste spokojený?
S našimi výkony můžeme být spokojený tak na 70 %, naše hra není co bývala, ztratili jsem lehkost. To samé se dá říct o vstřelených gólech, strašně se na ně nadřeme a když se do šance dostanem, je problém je proměnit.

3.Na kontě už máte pět porážek, co je třeba zlepšit?
Máme trochu problém s bráněním některých standartních situací, ale snažíme se na tom zapracovat. Děláme zbytečné laciné chyby, za které nás soupeři potrestají a ne vždy se podaří to brankové manko dohnat. V posledních zápasech se nám to několikrát vymstilo, nechali jsme soupeře utéct a na srovnání nebo otočení výsledku už to nestačilo.

4.A co cíle do play off?
Chceme vyhrát ( ale to snad asi každý ), bereme ale jakékoliv umístění na bedně. Jak jsem uvedl hned na začátku, soutěž je velmi vyrovnaná a play off, to bude o každé vstřelené a inkasované brance. V této soutěži je to také o tom v jaké sestavě kdo bude hrát, na to se ale nemůžeme vymlouvat, každý má podmínky stejné.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5