FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Překvapení JS Agency futsal ligy - 1.FC CHROBOLY

26.1.2016, 09:38 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Po polovině odehrané soutěže jsme oslovili několik mužstev, aby nám zodpověděli několik otázek a přidáváme i jejich foto. Další z mužstev 1.FC Chroboly a odpovědi vedoucího Martina Janouška.

1.Došlo k rozšíření soutěže, co říkáte na kvalitu naší ligy?
Rozšíření naší soutěže byla pro nás všechny velká výzva, motivace a možnost pochytit některé další zkušenosti ze zápasů s novými týmy. Podle našeho názoru jde úroveň naší ligy tímto rozšířením pomalu vzhůru a určitě se bude i nadále zlepšovat, k čemuž bychom i my velice rádi přispěli svými výkony.

2.Co říkáte na váš herní vzestup?
Jsme nadšeni. Po prvopočátečních problémech s poskládáním mančaftu pro tuto sezónu, jsme nakonec dali dohromady partu skvělých kluků, která je schopná být rovnocenným soupeřem takřka komukoliv, pevně doufáme, že v tomto trendu budeme pokračovat i nadále. V neposlední řadě je potřeba zdůraznit, že z našeho vzestupu mají radost i naši soupeři a vedení ligy, od kterých cítíme velkou podporu a hecování. I tahle "drobnost" ukazuje, že nám všem v soutěži jde především o sport a jeho krásu a i když jsou některá utkání dost vyhecovaná, tak i přesto jsme tam všichni dohromady jedna velká parta. A to je taky dobře pro úroveň naší ligy.

3.Co vás vedlo k angažování trenéra?
To je jednoduchý - máme partu kluků, která umí fotbal, která umí dát do zápasu srdce, ale nemá koncept, řád, díky čemuž pak prohraje zápas. A to je dost demotivující pro kohokoliv. Když nám Luboš Vlnatý nastínil, že bychom měli využít zkušenosti Vládi "Laciho" Oušky, který má velké zkušenosti se sálovkou,tak jsme ho oslovili, jestli by do toho šel a myslim, že výsledek jeho práce vidí za poslední měsíc všichni.Jeho práce s klukama je skvělá a pevně věříme, že jeho filosofie a tahle parta kluků ještě společně dokážou spoustě mančaftů pěkně "zavařit". Mimochodem, L.Vlnatý nám "dohodil" i Tomáše Balicu a "pozdržel" nás když se mělo jednat o přestupu Ivana Šimčíka, kteří dnes patří mezi základní prvky naší hry. Teď uvažujeme o angažování nějaké zdravotní sestřičky, páč některé zápasy docela dost bolí a bohužel nemáme nikoho, kdo by klukům ty bolístky "pofoukal" :)

4.Jaké jsou dnes vaše cíle do zbytku sezóny?
Jednoznačně je to postup do play-off. Poslední zápasy ukázaly, že bychom se o postup mohli ,,porvat,, a že na to máme. A i kdyby to třeba letos nevyšlo, tak určitě jsme si ukázali a vyzkoušeli cestu, kterou bychom se mohli vydat příští sezónu a být uspěšní.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5