FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Dynamo Jelimani Vimperk - další mužstvo JS Agency futsal ligy

26.1.2016, 09:09 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Po polovině odehrané soutěže jsme oslovili několik mužstev, aby nám zodpověděli několik otázek a přidáváme i jejich foto. Dnes představujeme zkušené mužstvo Dynamo Jelimani Vimperk a odpovědi Ládi Frka.

1.Došlo k rozšíření soutěže , co říkáte na kvalitu naší ligy?
Nerozšířenou soutěž jsem neznal, takže těžko srovnávat. Na začátku soutěže jsem byl mile překvapen, úroveň byla nastavena opravdu vysoko. O Rumpálu a Strabagu se netřeba bavit, Club 111 sice začal pozvolna, ale i on svoji kvalitu rozhodně má. Nepříjemné zápasy byly i s Mouchou a Lhenicemi. A porážka s Nortonem na vlastní palubovce, potom co jsme se konečně sešli v "plné sestavě" hovořila za vše. Pak ale jako by kvalita rázně opadla. Na jedno dvoukolo jsme neměli nikoho na střídání, v brance stáli lidi, kteří tam byli poprvé v životě a stejně se dokráčelo k vcelku jednoznačným výhrám. Dále jsem si všiml, že docházka u některých celků také už není co na začátku. Na vině je podle mého mimo jiné nešťastně zvolený play off systém soutěže, hrají ho všichni, a jestli do něj půjdete ze druhého, či předposledního místa je úplně jedno, v překladu tedy na výsledcích v základní části nezáleží a valná část hráčů i týmů, k tomu podle mě také tak přistupuje, Jelimany nevyjímaje.

2.Zatim jste na druhém místě tabulky tak asi spokojenost?
Druhé místo vypadá pěkně, a když si u něho vzpomenu na naše zákulisní, organizační martyria, která předcházela zatím většině zápasů je to v podstatě úspěch. Bodů ale mohlo být na našem kontě více. Větší šanci porazit Rumpál jsme snad ještě neměli, potom co ho před naším vzájemným zápasem skolila blíže nespecifikovaná epidemie, jenže nás k zápasu vyjelo pět a půl a to ještě většina přijela rovnou z vimperské sálovky, takže z toho nakonec opět nebylo nic. Prohru s Young Boys přijmout nehodlám vůbec, to byla ukázka vrcholu nezodpovědnosti a promarněného času některých z nás.

3.Jak vidíte vaše šance v play off?
Šance je vždycky, ale po několikaletých zkušenostech s play off, kdy jsme vždycky v těchto rozhodujících bitvách vyhořeli i v plných sestavách, si tipovat netroufám. Nehledě na naše letošní problémy se scházením se. V neposlední řadě musím ještě zopakovat ne zrovna šťastně odhlasovaný play off systém. Z nabízených možností jsem opravdu nemyslel, že vyhraje ten stávající. K tomu se bude vázat i jelimanská komplikace, kdy v případných závěrečných bojích budou Jelimani muset postrádat s jistotou dva hráče vinnou půl roku předem zakoupené letenky na dovolenou ( protáhnutí délky soutěže, díky předkolu play off s kterým se nepočítalo ).

4.Patříte mezi favority , co takhle titul?
Beru, kde to mám podepsat?


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5