FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Představujeme mužstva JS AGENCY FUTSAL LIGY- YOUNG BOYS Prachatice

25.1.2016, 18:04 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Po polovině odehrané soutěže jsme oslovili několik mužstev, aby nám zodpověděli několik otázek a přidáváme i jejich foto. Dnes představujeme mladé mužstvo YOUNG BOYS Prachatice a odpovědi Káji Talafouse.

1.Letos je liga hodně vyrovnaná, splnilo to vaše očekávání?
Ano věděli jsme, že bude vyrovnaná. Ale určitě je to lepší situace, než před cca. 4 roky a déle. Když byla soutěž rozdělena na cca.tři týmy, které si to rozdají o titul a ostatní týmy dostávali větší příděly a byli v soutěži víceméně do počtu. Tento ročník se zajisté nedá podcenit žádný soupeř a zápasy jsou vyrovnané i když občas je výsledek dosti zkreslující.

2.Zatim jste na osmém místě, určitě jste chtěli být výše, co je třeba změnit, aby jste se výsledkově zvedli?
Jsme a můžeme si za to jedině sami. Proti silnějším soupeřům většinou odehrajeme obstojně maximálně první poločas. Leckdy jsme soupeře i v první fázi zápasu dokázali předčit. Přijde druhý poločas nebo se něco nepovede a jako tým absolutně rezignujeme a náš výkon klesne a působíme odevzdaným dojmem a těžší zápas obvykle prohrajeme. Řešíme dlouhodobě otázku na postu brankáře, oboum klukům kteří za nás chytají nechci nic vyčítat. Oba, ale většinou nemůžou z pracovního či jiného vytížení nemůžou být přítomni. Chtěli bychom na Play-off získat posilu na toto místo snad se nám to povede.

3.Jaké jsou cíle do zbytku sezony?
Pokud by se nám povedlo postoupit do Play-off tak je jasné, že narazíme na kvalitního soupeře. Chtěli bychom ho alespoň trochu potrápit a nedat mu vítězství zadarmo. Možná je škoda, že jsme zatím v soutěži nahráli tak málo bodů tím se i naše šance v play-off rapidně snížili. Ale uvidíme, co přinesou ještě zbývající zápasy.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5