JS AGENCY FUTSAL LIGA - odehrány další dvě kola

24.1.2016, 20:04 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Další dvoukolo JS Agency futsal ligy se odehrálo v sobotu ve SH v Prachaticích. A opět jsme se dočkali dalšího překvapení, mužstvo 1.FC Chroboly začíná pořádně kousat. Po nečekaném vítězství nad Strabagem v předešlém kole si tento víkend vyšlápli na Sokol Lhenice a byla z toho další výhra 5:4. Tabulka se měnila i na čele tabulky, Club 111 se každým kolem zlepšuje a poskočil již na třetí místo kde vystřídal hráče Strabagu, kteří ve velmi pěkném zápase prohráli s Jelimanama Vimperk. Tabulka se pěkně vyrovnává a podle posledních výsledků by mělo být očekávané play off hodně zajímavé. Zde jsou výsledky a komentáře k utkáním.

YOUNG BOYS Prachatice - FC Zbytiny 9:5 (6:2)
Utkání v tréninkovém tempu vyhrál jednoznačně tým Young Boys 9:5. Hosté měli problém se sestavou a tak neměli šanci být důstojným sparingpartnerem.

CLUB 111 Prachatice - FC Zbytiny 4:3 (2:1)
Hodně vyrovnané utkání. Domácí měli více šancí, dali několik tyčí, ale branka byla jak začarovaná. Na konci utkání v posledních vteřinách měli štěstí, že neinkasovali vyrovnávací branku.

YOUNG BOYS Prachatice - TK RUMPÁL Prachatice 1:17 (1:7)
Jednoznačná záležitost, domácí hráli až s nechutí se zápasem něco udělat a zápas vyloženě odchodili.

CLUB 111 Prachatice - FC MOUCHA TEAM Prachatice 4:1 (2:0)
Domácí byli lepším týmem. Spoustu vyložených šancí nedali, ale na vítězství to stačilo.

1.FC Chroboly - TK RUMPÁL Prachatice 2:13 (2:5)
Do konce první půle hráli chrobolští důstojnou roli, poté se Rumpál začal brankově prosazovat a byl z toho opět dvojciferný výsledek.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - FC MOUCHA TEAM Prachatice 8:2 (3:1)
Hosté stačili favorizovaným domácím jen 1. poločas, v kterém prohrávali jen o dvě branky. Po přestávce se projevila kvalita a zkušenost domácích, kteří s přehledem zvítězili.

1.FC Chroboly - SOKOL Lhenice 5:4 (2:2)
Utkání, které určitě nadchlo svou dramatičností, bojovností a rychlostí. Hosté se dostali do dvoubrankového vedení, které Chrobolští do přestávky vyrovnali. Po přestávce se hrálo utkání nahoru dolu, ve kterém domácí ubojovali další možná překvapivé vítězství. Domácí opět podržel brankář Krejčí.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - SK STRABAG Prachatice 7:5 (5:2)
Pěkné vyrovnané utkání kvalitních soupeřů. Strabagu utekl začátek utkání, kdy inkasoval dva góly. Zbytek utkání byl zcela vyrovnaný, plný pěkných akcí. Jelimani si ale své vedení udrželi až do konce.

FC NORTON Prachatice - SOKOL Lhenice 3:9 (3:5)
Domácí drželi krok s favoritem utkání především v 1. poločase, který prohráli jen o dvě branky. Po přestávce již soupeři nestačili, zejména po jeho rychlých akcích, díky nimž hosté vyhráli.

FC NORTON Prachatice - SK STRABAG Prachatice 4:9 (1:5)
Lépe začali domácí, kteří se také dostali do vedení. Ale v průběhu ho začali ztrácet, Strabag se do konce poločasu rozehrál a začal střílet i branky. Do konce utkání již průběh a stav kontrolovali hráči Strabagu a zaslouženě vyhráli.