FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


CENTRÁLNÍ MATRIKA JAKO ZRCADLO LIDÍ VE VEDENÍ ČFSF

22.1.2016, 09:21 | vložil: Jiří Karhánek

Jihočeský pohár zná svého vítěze, ale přestože předseda našeho kraje jasně směrem k ČFSF deklaroval, že splní podmínky, aby se vítězný tým mohl účastnit republikového finále, dostalo se mu odpovědi od samotného předsedy ČFSF Milana Semmlera, že to možné není, protože naše družstva nebyla předem registrovaná na centrální matrice. Budiž, má to logiku, i když bychom mohli namítnout, že Milan Semmler trpí dodržováním řádů, jen pokud jde o náš kraj. Když už jsme od něj měli odkaz na centrální matriku (najdete ji zde: http://www.futsal-salovyfotbal.com/registrace/www/ ), podívali jsme se do ní. A nestačili jsme se divit. I když nám to může být jedno a i když ČFSF už asi opravdu nikoho nezajímá, přeci jen třeba v Praze nebo v Děčíně je pár sálovkářů, kteří tuto srandu Milanu Semmlerovi platí.

1. Na konci ledna se bude dle webu ČFSF bude konat v Hrdějicích mistrovství České republiky žen v sálovém fotbalu. Sedm týmů bude z Jižních Čech, osmý bude Chemcomex Praha. V centrální matrice jsme je ale hledali marně. Pokud by platil pro všechny stejný princip, který požaduje pan Semmler po nás, tak není možné, aby na MČR žen startovaly. Pomiňme skutečnost, že byly doby, kdy o ženské turnaje byl v jiných krajích daleko větší zájem, a mohlo by být zajímavé, kdo způsobil takový propad.

2. To ještě není až tak nic vážného. Dle vyjádření Milana Semmlera je evidování se v centrální matrice podmínka k účasti na tom, co se v ČFSF odehrává. Zkusili jsme tedy najít pár jmen. A jaké bylo naše překvapení, když jsme nenašli pány rozhodčí Sýkoru, Petrouška nebo Tůmu či delegáty Krejcara a Harvalíka. Ani jeden z nich v centrální matrice není uveden. Nicméně všichni se během této sezóny podíleli na řízení utkání Celostátní ligy. Bude kvůli tomu celá zkontumována? Pod čarou doplňujeme, že v centrální evidenci nenajdete ani jména Vitásek a Belžík /další delegáti v CL/ nebo paní Suchánkovou /předsedkyně pražských sálovkářů/ a jistě celou řadu dalších.

3. To ale pořád ještě není všechno. Další pikantností je, že předseda ČFSF je dle centrální matriky předsedou nejen klubu Chemcomex Praha, ale i klubu Futsal Praha. Chápe někdo, jaký je to obrovský střet zájmů? Vzpomíná někdo, jaký to byl problém, když Luboš Vlnatý byl předseda LK a zároveň předseda ligového týmu? Dnes má předseda ČFSF pro jistotu týmy dva a vůbec nikomu to nevadí.

4. Naše zběžné prolétnutí centrální matrikou zakončeme u soupisek družstev Chemcomex Praha a Futsal Praha. Tady docházíme asi k nejděsivějšímu zjištění. Tyto soupisky totiž obsahují dva stejné hráče – Aleše Štorce a Valentina Fantu. To je asi jako kdyby David Lafata byl na soupisce jak Sparty, tak třeba Bohemians. Kdo tuto databázi dělal, že něco takového sama neodhalí a jak vůbec ta „databáze funguje“ je další otázka. Ale když si kolem sebe tak jako Milan Semmler soustřeďujete samé blbce, nemůže to dopadnout jinak.

Když už jsme u těch blbců, zastavme se ještě u Petra Kosečka. V rámci své činnosti by mohl udělat inventuru kontaktů na ČFSF. Opravdu nejsou aktuální. Nedalo by to snad tolik práce a snad bychom věděli, kdo je třeba šéfem disciplinární komise. Říká se, že Jarda Němeček už ne. Mimochodem ani on, stejně jako Petr Koseček, není dle centrální evidence členem ČFSF :).


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5