FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Na krajském poháru Strojírna díru do světa neudělala

21.1.2016, 09:00 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Neděle patřila v prachatické hale krajskému poháru, kterého se zúčastnilo i mužstvo Strojírny. Na místo původních osmi mužstev se představila pouze šestice týmů, Bombarďáci a 1. FC NORTON - shodou okolností oba celky z naší skupiny - totiž nedorazily a tak byl direktoriát turnaje nucen celou akci překopat. Hrálo se tedy každý s každým s tím, že rozhodovala konečná tabulka. Strojírna z pěti utkání dvakrát zvítězila a třikrát odcházela poražena, což sice není bůhvíjaký výsledek, přesto jsme si turnaj náležitě užili a posbírali další nové zkušenosti.
Již v týdnu řešil trenérský tým ošemetnou otázku, zda Prcek dokáže tak brzo vstát. Výjezd byl totiž naplánován již na 7:30 z Českých Budějovic, což byl při skutečnosti, že náš golmánek v sobotu slavil své šestadvacáté narozeniny, smrtelný fakt. Světe div se, tentokrát jsme Prcka nemuseli tahat za pomoci rodičů z postele, dorazil sice o několik minut později, ale dorazil. Hurá, pohroma zažehnána! Také druhou překážku v podobě sněhové vánice a zasněžených silnic jsme překonali a i když s menšími problémy, dostali jsme se na místo včas. O to větší překvapení pro nás bylo, že jsme zde byli krom organizátorů jediní. Po zhruba 30-ti minutovém čekání, úpravě rozpisu atd. se mohlo jít konečně na věc.

1. FC Chroboly - Strojírna Honner 1:2

Na úvod nás čekal celek s nepříjemným jménem. Na první utkání šlo o poměrně vyhecovaný souboj, ve kterém sudí museli rozdat několik žlutých kartónků. Jak se později ukázalo, šlo o nejslabší celek turnaje, avšak my jsme se s ním řádně natrápili. Do vedení nás poslal Fery, ale domácím se podařilo vyrovnat. Vítězství nám nakonec vystřelil Kabi nastupující netradičně na postu útočníka. V závěru jsme mohli několikrát definitivně rozhodnout, ale to by Kaštan starší musel lépe srovnat mířidla.

Strojírna Honner - PCO Rudolfov 1:7

Jednoznačná záležitost. Úvod přitom nebyl úplně špatný, ale jakmile šlo PCO do vedení, bylo po zápase. Mašát, Hrbáč, Pouzar aspol. si otevřeli střelnici, nám se podařilo zaznamenat alespoň čestný úspěch v samotném závěru zásluhou Maninha.

Strojírna Honner - Young Boys Prachatice 5:2

Souboj s prachatickými mladíky vyzněl lépe pro nás. Young Boys sice vedli 2:1, nám se ale podařilo otočit a výsledek mohl být klidně i vyšší. Hattrickem se blýskl Kabi, především jeho šibenice z přímáku z ostrého úhlu stála za to. O zbylé trefy se postarali Som a Kašty starší.

SK Strabag Prachatice - Strojírna Honner 3:0

Utkání s domácím výběrem nám výsledkově nevyšlo. Herně to úplně mizérie nebyla, ale bez gólu se vyhrát nedá. Hru domácích tvořili především útočník Dynama Pasecký a Bombarďák ve službách Strabagu Cais.

Strojírna Honner - LITRPOOL Vimperk 3:4

Závěrečné utkání dne, mělo rozhodnout o tom, zda skončíme na bedně, či odjedeme bez placky. Síly na pokraji nula, unavenost značná. Přesto jsme měli nakročeno ke třem bodům, bohužel nám nepřálo štěstíčko. Pokaždé jsme prohrávali, ale pokaždé se nám podařilo vyrovnat. Nejprve srovnal Maninho z přímáčku, poté přesnou levačkou Fery a na třetí vedení domácích odpověděl po pěkné akci nechytatelnou ranou Kašty mladší. V závěru jsme mohli definitivně rozhodnout, když byl v jasné šanci faulován Som a pískala se penalta. K té se postavil Kabi, ale bohužel k naší smůle mířil pouze do břevna. O pár chvil později navíc vimperští udeřili počtvrté, čímž nás odsoudili mimo medailové pozice, konkrétně na čtvrté místo se ziskem 6 bodů při skóre 11:17.

Jak již bylo uvedeno výše. Výsledek sice žádný zázrak, ale jinak celkem povedená akcička zakončená bramborovými medailemi. Již tuto sobotu nás čeká ligová soutěž, kdy změříme síly s Hojnou Vodou a Legesem.

sestava: Prcek - Fery, Lubas, Kašty ml., Som - Kašty st., Maninho, Kabi, Jířa Holinka

zdroj: http://fcstrojirnahonner.webnode.cz/


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5