FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality

Sobotní výsledky - JS Agency futsal liga

18.1.2016, 11:43 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

V sobotu se v Prachaticích odehrálo 12 a 13 kolo JS Agency futsal ligy. Po tomto kole nastala velká změna na konci tabulky, Chroboly nejdříve zabodovali se Zbytinama a pak se postarali o největší senzaci turnaje, porazili a zcela zaslouženě Strabag i když šest minut před koncem prohrávali o dvě branky. Zde jsou výsledky a komentáře k utkáním.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - SOKOL Lhenice 7:2 (3:0)
Pěkné utkání mužstev z čela tabulky rozhodla lepší produktivita Jelimanů. O jejich vysoké vítězství v poli vyrovnaného utkání rozhodl výborný výkon brankáře Vaculky. Střeleckou formu prokázal domácí Král autor čtyř branek.

YOUNG BOYS Prachatice - SOKOL Lhenice 3:13 (2:4)
Utkání zvládli hosté v pohodovém tempu. Domácí s nimi stačili držet krok jen v prvním poločase. Po přestávce hráli nekoncentrovaně a příliš odevzdaně a umožnili tak Lhenickým navýšit skóre a výrazně zvítězit.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - FC Zbytiny 14:5 (8:2)
V utkání byli domácí jasně lepší, hosté se snažili, ale na rychlou hru Jelimanů nenašli žádnou protizbraň. Kurozitou domácích byli dvě vstřelené branky gólmana domácích z vlastní poloviny hřiště.

YOUNG BOYS Prachatice - FC MOUCHA TEAM Prachatice 7:2 (4:1)
Domácí ve svém druhém utkání předvedli daleko lepší výkon a nečekaně hladce zvítězili. Po celé utkání byli jasně lepší, zatímco hostům se vůbec nedařilo.

1.FC Chroboly - FC Zbytiny 6:5 (3:2)
Domácí po deseti vteřinách inkasovali branku, ale to je nezlomilo a po celý zápas byli lepším týmem. Výborně jim zachytal brankář Krejčí a tak po zásluze zvítězili.

FC MOUCHA TEAM Prachatice - FC NORTON Prachatice 2:3 (2:2)
Domácí se ujali v úvodu utkání 2:0, ale hostům se podařilo v závěru poločasu vyrovnat. Po přestávce to byl boj o vedení bez vyložených šancí, ale šťastnější byli v závěru domácí, když se jim tři minuty před koncem podařilo vstřelit vítěznou branku.

SK STRABAG Prachatice - 1. FC Chroboly 4:6 (3:2)
Ve vyrovnaném utkání plnili roli favorita domácí až do 33. minuty, kdy vedli o dvě branky. Pak výborně bránící hosté za využití svých rychlých protiútoků výsledek otočili vstřelením čtyř branek v řadě. Mužstvo hostů výrazně podržel v průběhu celého utkání brankář Krejčí.

TK RUMPÁL Prachatice - FC NORTON Prachatice 11:3 (3:2)
Domácí se po deseti minutách ujali tří brankového vedení a zdálo se být rozhodnuto. Hosté však do poločasu dvěma slepenými brankami výsledek korigovali. Ve druhém poločase domácí od počátku předváděli svou strojovou hru a postupně navýšili skóre až na dvojciferný výsledek. Hosté se sice snažili, ale na výkon domácích nenašli recept.

SK STRABAG Prachatice - CLUB 111 Prachatice 1:2 (0:0)
V souboji silných soupeřů se čekal taktický boj s minimen branek a to se také potvrdilo, když po poločase byl stav bez branek. Po přestávce se ujali domácí vedení 1:0 a dál výborně bránili zakládání útoků hráčů 111, ale už neproměnili žádnou ze slibných příležitostí kterou si v rychlích brejcích vypracovali. 8 minut před koncem Club 111 stav vyrovnal polovlastní brankou domácích vypadalo to, že utkání skončí spravedlivou remízou. Nakonec se 111 těsně před koncem podařilo vstřelit vítězný gól po dvakrát odražené střele. Závěrečný nápor Strabagu a taktické zdržování 111 už na výsledku nic nezměnil.

TK RUMPÁL Prachatice - CLUB 111 Prachatice 9:0 (3:0)
Utkání dvou mužstev z popředí tabulky bylo překvapivě jasnou záležitostí domácích. Na jejich výborný výkon hosté nenašli odpověď, dokonce se jim nepodařilo vstřelit ani branku.