JS AGENCY FUTSAL LIGA pokračovala v sobotu a neděli

11.1.2016, 20:09 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Další dvoukolo má za sebou JS Agency futsal liga. Hrálo se 10. a 11. kolo, které bylo rozděleno do dvou dnů. Bez překvapení se odehrála sobotní část, jen Norton sahal v zápase s Clubem 111 po bodech, když ještě dvě minuty před koncem vedl 4:3, ale v poslední minutě hosté otočili stav utkání. Nedělní část byla plná očekávání hlavně díky zápasu Strabagu s Rumpálem. Všemi sledované utkání přineslo velmi dobrý futsal z obou stran, vedení mladíků, otočení stavu ve prospěch Rumpálu, vyrovnání Strabagu, branka v poslední minutě pro Rumpál a plná hala fanoušků. Zde jsou výsledky a komentáře k utkáním.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - YOUNG BOYS Prachatice 8:2 (5:0)
Po celé utkání družstvo Jelimanů na hřišti kralovalo a po poločasovém pětibrankovém vedení dovedlo utkání k jednoznačnému vítězství.

FC NORTON Prachatice - YOUNG BOYS Prachatice 6:5 (3:2)
Velmi vyrovnané utkání ve kterém mladíci z YUONGu potvrdili stoupající formu. Domácí v průběhu utkání vedli již o dvě branky, ale hosté stačili vždy vyrovnat. O konečném těsném vítězství NORTONŮ rozhodl velmi dobrým výkonem jejich brankář Miklas.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - 1. FC Chroboly 13:3 (4:1)
Utkání mělo od prvních minut jednoznačný průběh. Domácí si s chutí zastříleli a vysoko zvítězili.

FC NORTON Prachatice - CLUB 111 Prachatice 4:5 (3:3)
Bylo to utkání dvou družstev, u kterých se čeká vyšší postavení v tabulce a tomu také odpovídala předvedená hra. Oba týmy nastoupili v plných sestavách a taky to bylo na hřišti vidět. Začátek utkání vyšel lépe 111 když se v 9 minutě dostala až na dvoubrankové vedení /1:3/. Pak zaúřadovala nortonská dvojice Hojdekr a Toncar a na začátku druhé půle /22 minuta/ to bylo 4:3. Tento stav vydržel do 28 minuty kdy Kotrch srovnal na 4:4. Ten samý hráč nakonec vstřelil v poslední minutě utkání i pátý gól 111, na který Norton již nedokázal reagovat.

1.FC Chroboly - CLUB 111 Prachatice 5:15 (2:10)
Hosté potvrdili roli favorita a bez větších problémů výrazně zvítězili nad oslabeným soupeřem, hrajícím pro malý počet hráčů bez střídání.

FC MOUCHA TEAM Prachatice - TK RUMPÁL Prachatice 1:8 (1:5)
Hosté od začátku plnili roli favorita, byli lepší a ve 12. minutě vedli již 5:1. Domácí při vší snaze neměli čím svého soupeře překvapit a tak se utkání v poklidu dohrávalo, když v závěru ještě hosté skóre navýšili.

SK STRABAG Prachatice - TK RUMPÁL Prachatice 2:3 (1:1)
Toto utkání bylo označeno jako derby a také tomu odpovídala divácká návštěva, kdy se dá říct, že bylo plno. Všemi očekávané utkání přineslo velmi dobrý futsal z obou stran. Strabag se sice v 7 minutě ujal brankou Paseckého vedení, ale Rumpál měl herní převahu a kdy se mu podařilo v 17 minutě Šicnerem srovnat na 1:1. Obraz hry se nezměnil ani po přestávce, když po chybě obrany Strabagu se Rumpál hned na začátku druhé /21 minuta/ půle ujal vedení. Domácí držel ve hře velmi dobrými zákroky brankář Fučík. Ve 26 munitě využili Cais s Paseckým špatné střídání rumpálovců a srovnali stav na 2:2. Hrálo se dál v tempu a bylo na co se dívat. Pěkné akce na obou stranách, ale Rumpál měl přece jen trochu převahu, kterou ve 39 minutě proměnil kdo jiný než Šicner ve vítěznou branku. Poslední vteřiny sice přinesli závat před brankou Rumpálu ale na výsledku se již nic nezměnilo.

SOKOL Lhenice - FC MOUCHA TEAM Prachatice 6:1 (3:0) nedohráno
Pro tento zápas neni třeba komentář. Utkání bylo ukončeno ve 33. minutě pro inzultaci rozhodčího hráčem FC MOUCHA TEAM P.Brzobohatým. Přestupek bude řešit DK a STK.

SK STRABAG Prachatice - FC Zbytiny 5:0 (2:0)
Zbytiny už v minulém kole ukázali zlepšení a potvrdili to i proti Strabagu. V průběhu celého utkání se projevili jako houževnatý celek a proti jasnému favoritu uhráli přijatelný výsledek.

SOKOL Lhenice - FC Zbytiny 8:2 (4:1)
Lheničtí byli od úvodní hvizdu lepším mužstvem, Zbytinští bojovali, ale zkušenosti domácích v tomto zápase rozhodly.