FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality

Máme za sebou další dvoukolo, které se odehrálo ve Vimperku

4.1.2016, 17:12 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Netradičně ve Vimperku se odehrálo 8 a 9 kolo JS Agency futsal ligy. Hned ve druhém utkání jsme se dočkali překvapení, kdy domácí Jelimani nestačili na hostující Norton. V tomto zápase je třeba se zmínit o brankářích obou týmů, jak domácí Vaculka tak hostující Miklas podali výborný výkon a byli ozdobou zápasu. Dalšího nečekaného výsledku jsme se dočkali v zápase Zbytin a Moucha Team. Hosté po celé utkání vedli, ale nepochopitelně v závěru polevili a tak Zbytiny získali první tři body. Zde jsou výsledky a komentáře k utkání.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - CLUB 111 Prachatice 4:3 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase domácí zrychlili jejímž výsledkem byli tři branky. Poté hosté přidali na tempu a čtyři minuty před koncem snížili až na rozdíl jedné branky, vyrovnat se jim však nepodařilo.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - FC NORTON Prachatice 4:5 (2:3)
Překvapení víkendových zápasů. Norton se po delší době sešel v plné síle a to se projevilo i na jeho kvalitnější hře. V průběhu zápasu neustále vedl o jednu branku, což nakonec vedlo k vítěznému výsledku. Ozdobou utkání byli výkony obou brankářů.

YOUNG BOYS Prachatice - CLUB 111 Prachatice 2:6 (2:2)
Hosté potvrdili roli favorita a v poklidu zvítězili, když těžili především za svých zkušeností.

1.FC Chroboly - FC NORTON Prachatice 4:5 (2:1)
Utkání bylo překvapivě po celou dobu vyrovnané. Skóre se přelévalo na obě strany vždy jen o jednu branku. Domácí bojovali, ale nakonec hosté zvítězili šťastným gólem tři minuty před koncem utkání.

1.FC Chroboly - YOUNG BOYS Prachatice 4:9 (3:2)
Domácí vydrželi v tempu zápasu jen první poločas, kdy vedli o jednu branku. Od počátku druhého poločasu se projevila herní i fyzická převaha hostů, kteří si s přehledem dokráčeli k výraznému vítězství.

SK STRABAG Prachatice - FC MOUCHA TEAM Prachatice 4:2 (0:2)
Hosté nastoupili s velmi dobrou obrannou taktikou podpořenou výborně chytajícím Medřickým, což jim přineslo i poločasové vedení o dvě branky. Po přestávce pokračovali domácí v dobývání hostující branky a nakonec se jim v posledních deseti minutách podařilo vyrovnat a poté vstřelit i dvě branky znamenající vítězství.

FC Zbytiny - FC MOUCHA TEAM Prachatice 4:3 (0:0)
Po vyrovnaném poločase se favorizovaní hosté dostali do vedení o dvě branky. Tento stav byl ještě pět minut před koncem. Pak ale závěru nepochopitelně polevili, domácím se nejdříve podařilo vyrovnat a patnáct vteřin před koncem Lebedou vstřelit i vítěznou branku.

SOKOL Lhenice - SK STRABAG Prachatice 4:5 (2:2)
Velmi vyrovnané a pohledné utkání bez zbytečných faulů skončilo jedno brankovým vítězstvím hostů, kteří byli přeci jen po celý zápas lepším týmem.

FC Zbytiny - TK RUMPÁL Prachatice 2:7 (1:4)
Utkání bylo ze strany hostů hráno jen v tréninkovém tempu před dalším důležitým utkáním. Byli jednoznačně lepším týmem a zvítězili nad snaživým domácím týmem s velkým přehledem.

SOKOL Lhenice - TK RUMPÁL Prachatice 6:11 (3:5)
Utkání začalo překvapivým tlakem domácích, kteří po deseti minutách vedli 2:0. Poté po oddechovém čase hosté zpřesnili a zrychlili hru a vstřelením čtyř branek v řadě otočili průběh zápasu. Od této chvíle se hrál bezstarostný futsal bez většího bránění, na obou stranách přibývalo vstřelených branek. Hosté byli pohotovější a výrazně zvítězili.