Prachatický deník - Rumpál přišel o body, přesto znovu vede

27.12.2015, 17:29 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice – Liga sálového fotbalu v Prachaticích pokračovala dalším dvoukolem. Ještě před ním však jednala STK, která se zabývala utkáním TK Rumpál – Moucha Team, které kontumovala výsledkem 0:5. Rumpál tak přišel o svou neporazitelnost, ale vzápětí se po víkendových zápasech znovu dostal do čela s tříbodovým náskokem.

SK Strabag Prachatice – FC Norton Prachatice 10:1 (4:1)
Hosté nastoupili k utkání bez některých opor, a tak se očekávalo vítězství domácích. Začátek tomu však nenasvědčoval. Norton byl pro domácí vyrovnaným soupeřem. Strabag však postupně svou hru změnil a ve 2. poločase pěknými brankami výsledek dotáhl do vítězného konce. Branky: Remiáš 3, Pasecký, Cais a Harvalík 2, Kadlec – Rauscher.

Sokol Lhenice – Norton Prachatice 10:3 (4:0)
Lheničtí hned od počátku utkání vletěli na unaveného soupeře a do poločasu vstřelili čtyři branky. Hosté si také vytvořili pár příležitostí, ale bez dobrého zakončení. Po přestávce Lheničtí svůj náskok ještě navyšovali na konečných 10:3. Branky: Mahák 4, Růžička a P. Prenner 2, Mrkvička a Beran – Toncar, Sedlák a Rauscher.

Strabag Prachatice – Dynamo Jelimani Vimperk 7:8 (2:7)
Utkání dvou odlišných poločasů. V tom prvním jasně vedli hosté, když proměnili všechny svoje šance, zatím co domácí ne, když neproměnili ani dva trestné kopy. Po přestávce domácí zpřesnili a především zrychlili hru a postupně snižovali náskok soupeře, ale vyrovnat již nestačili. Branky: Pasecký 4, Harvalík, J. Nerad a Remiáš – Pankratz a D. Pek 2, Král, Frk, Klose a Turek.

Sokol Lhenice – Chroboly 9:2 (4:2)
Hosté stačili s domácími držet krok jen první poločas, který prohráli jen 2:4. Po přestávce již na svého soupeře nestačili, ten využil své převahy a jasně zvítězil. Branky: Mrkvička 5, Růžička 2, Prenner a Beran – Balica a Kadlec.

Moucha Team Prachatice – Jelimani Vimperk 2:7 (1:3)
Vyrovnané utkání, které bylo otevřené ještě pět minut před koncem, kdy byl mezi družstvy dvoubrankový rozdíl. Jelimani si ale závěr pohlídali a třemi brankami svoje vedení potvrdili. Vimperské opět podržel brankář Vaculka. Branky: Brzobohatý a Cinádr – Frk a D. Pek 2, Klose, Král a Pankratz.

TK Rumpál Prachatice – 1. FC Chroboly 18:3 (8:1)
Hosté chtěli hrát se silným soupeřem otevřenou hru, ale tvrdě narazili, když v páté minutě prohrávali 0:4. Poté bylo už jen otázkou času, jak vysoký bude výsledek. Chrobolští nehráli dobře, chtěli se prosazovat jen individuálně a obdrželi pěkný debakl. Rumpál si s chutí zastřílel a zakombinoval proti už naivně hrajícímu soupeři. Branky: Málek 7, B. Pravda 4, Ryšánek 3, Wimberský 2, Boháč a Kochma – Balica 2, Nový.

Moucha Team Prachatice – Club 111 Prachatice 7:3 (4:0)
Hosté podcenili soupeře a to se jim nevyplatilo. Měli sice víc míč na noze, ale domácí proměňovali své brejky. Club 111 sice ve 2. poločase snížil až na rozdíl dvou branek, Moucha team ale v závěru své vítězství udržel. Branky: Brzobohatý, Vávra a Pešek 2, Cinádr – Lachkovič 2, Janoušek.

Rumpál Prachatice – Young Boys Prachatice 6:4 (1:3)
Ve vyrovnaném utkání nakonec rozhodla větší zápasová zkušenost domácích, kteří v poslední desetiminutovce vstřelili tři góly. Branky: Šicner 2, Ryšánek, B. Pravda, Kochma a Málek – Trojan, Daniel, Wagner a M. Markytán.

FC Zbytiny – Club 111 Prachatice 5:12 (3:7)
Tentokrát hosté zapnuli hned od začátku, vytvořili si náskok, který neustále navyšovali. Branky: P. Mikula 3, Lebeda a Rauscher – Kotrch 5, Lachkovič 4, Kolda, Janoušek a Had.

FC Zbytiny – Young Boys Prachatice 3:15 (1:7)
Utkání bylo pro hosty spíše lepším tréninkem, neboť domácí působili unaveným dojmem a nekladli soupeři větší odpor, vítězství hostů mohlo být ještě větší, kdyby proměňovali své šance. Branky: Lebeda 3 – Daniel a Markytán 4, Boháč a Wagner 3, Talafous.