FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality

JS AGENCY FUTSAL LIGA - komentáře k utkáním

30.11.2015, 20:37 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

V sobotu se v Prachaticích odehrálo 3 a 4 kolo JS Agency futsal ligy. Jak jsme slíbili tak dnes přinášíme komentáře k odehraným utkáním. Soutěž bude mít teď víkendové volno, jelikož nás čeká každoroční předvánoční turnaj o POHÁR MAXMILIÁNA RUMPÁLA.

CLUB 111 Prachatice - FC NORTON Prachatice 5:2 (4:0)
Do utkání nastoupilo lépe mužstvo hostů, ale své šance nevyužilo a přišel trest v podobě branky domácí. Tato branka stanovila ráz utkání. Domácí dobře bránili a využívali chyb soupeře ke zvyšováním náskoku až do poločasových 4:0. Ve 2.poločase si hráči domácích v poklidu pohlídali vítězství a první tři body v letošní sezoně.

YOUNG BOYS Prachatice - FC NORTON Prachatice 3:2 (1:0)
Ve velmi vyrovnaném a bojovném utkání dobré úrovně zvítězili domácí brankou v předposlední minutě utkání po ukázkové kombinaci na jeden dotyk.

CLUB 111 Prachatice - 1.FC Chroboly 6:4 (4:3)
S podceňovaným soupeřem měli domácí až neočekávaně velkou práci. Chroboly bojovali a ve 24. minutě se jim dokonce podařilo vyrovnat na 4:4. Poté domácí přidali, zpřesnili hru a dvěma brankami v závěrečných minutách rozhodli utkání ve svůj prospěch.

YOUNG BOYS Prachatice - DYNAMO JELIMANI Vimperk 8:6 (3:1)
Hosté lehce podcenili soupeře a to se jim nevyplatilo. Domácí bojovali a především svojí rychlostí dělali soupeři potíže, když vedli až o 4 branky. V závěru hosté výsledek korigovali zlepšenou hrou, ale na body to nestačilo.

1.FC Chroboly - DYNAMO JELIMANI Vimperk 7:12 (4:8)
Utkání mělo jednoznačný průběh,hrálo se plně pod taktovkou mužstva hostů. Tito neustále vedli, věnovali se však více útočné hře, takže dovolili domácím vstřelit 7 branek a tím i uhrát přijatelný výsledek.

TK RUMPÁL Prachatice - SK STRABAG Prachatice 6:5 (2:2)
Utkání bylo magnetem tohoto dvoukola, když se utkala mužstva patřící k papírovým favoritům celé soutěže. Přineslo velmi dobrý futsal s množstvím osobních soubojů. Ty nakonec rozhodly o výsledku utkání, když domácí dvě poslední branky dávaly z trestných kopů z devíti metrové značky po 6. a 7. faulu soupeře.

FC Zbytiny - SK STRABAG Prachatice 3:19 (2:9)
Domácí pouze se třemi hráči v poli nebyli hostům žádnou překážkou a vysoce prohráli.

TK RUMPÁL Prachatice - FC MOUCHA TEAM Prachatice 8:4 (5:2)
35 minut mělo utkání vyrovnaný průběh a dobrou úroveň. Po čtvrt hodině vedli hosté překvapivě o 1 branku, ale domácí do přestávky čtyřmi brankami v řadě výsledek otočili. Hosté se nevzdali a v 2. poločase snížili až na rozdíl jedné branky. Domácí v posledních pěti minutách znovu zapnuli a vítězství potvrdili vstřelením tří branek.

FC Zbytiny - SOKOL Lhenice 1:11 (0:5)
Do utkání nastoupili domácí v plném počtu, ale k lepšímu výsledku to nevedlo. Mladí hráči hostů dobře kombinovali a stříleli branky, což vedlo k jejich přesvědčivému výsledku.

FC MOUCHA TEAM Prachatice - SOKOL Lhenice 7:3 (4:2)
Do 15. minuty byl zápas zcela vyrovnaný herně i výsledkově, poté se domácím do konce poločasu podařilo odskočit o 2 branky. Ve 2.poločase domácí zvýšili svoje vedení až na 4 branky a po zásluze brali tři body.

10. FC Zbytiny 4 0 0 4 12:55 0

Podrobnější informace o každém utkání najdete na úseku Výsledky - JS Agency futsal liga - Základní část - rozlosování. Kliknutím na vybrané utkání se vám zobrazí průběh, střelci, udělené karty, ...