POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

Komentáře k utkáním JS AGENCY FUTSAL LIGY

23.11.2015, 21:03 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Dnes se vracíme k prvnímu dvoukolu JS AGENCY FUTSAL LIGY, které se odehrálu v sobotu. Přinášíme výsledky a komentáře.

JS Agency futsal liga:

FC Zbytiny - 1. FC Chroboly 6:8 (3:5)
Zahajovací utkání nového ročníku sálového fotbalu bylo velice zajímavé a napínavé až do konce. Hosté vedli již 5:1, polevili ve výkonu a domácí toho využili až k vyrovnání na 5:5. Poté se hrálo vyrovnaně, o vítězství hostů rozhodla lepší střelecká pohotovost.

FC Zbytiny - DYNAMO JELIMANI Vimperk 2:17 (1:8)
Hosté z Vimperka byli pro domácí na rozjezd soutěže velmi silným soupeřem. S domácí obranou si dělali hosté co chtěli a podle toho také narůstalo skóre.

1.FC Chroboly - SK STRABAG Prachatice 2:8 (2:6)
Chroboly bojovaly, ale na zkušeného soupeře to bylo málo. Po prvním poločase bylo rozhodnuto o vítězi utkání. Mladíci ze Strabagu si v klidném tempu došly pro tři body.

SOKOL Lhenice - DYNAMO JELIMANI Vimperk 7:9 (2:8)
V prvním poločase byli o něco lepší hosté a po hrubých chybách domácích v obraně ke konci poločasu vedli už 8:2 (3 branky za 2 minuty). Domácí v přestávce provedli výměnu brankáře, zlepšili hru a stáhli až na rozdíl jediné branky. Jelimani potvrdili vítězství z brejku v posledních vteřinách utkání.

CLUB 111 Prachatice - SK STRABAG Prachatice 3:7 (0:4)
Jeden ze šlágrů tohoto víkendu neměl až tak vyrovnaný průběh jak se čekalo. Domácí nestačili na rychlé protiútoky hostů a v poločase prohrávali už o 4 branky. Po přestávce se hra zcela vyrovnala a na obou stranách padlo po 3 brankách.

SOKOL Lhenice - YOUNG BOYS Prachatice 7:4 (1:3)
V prvním poločase bylo lepší mužstvo hostů, jeho hráči si bojovností vytvořili zasloužené vedení 3:1. Do druhého poločasu nastoupilo mužstvo Lhenic aktivně, donutilo mladé hráče hostujícího týmu k chybám. Získaná převaha vedla k otočení výsledku.

CLUB 111 Prachatice - TK RUMPÁL Prachatice 2:5 (1:3)
I ve druhém svém utkání nehrál CLUB 111 dobře a i tentokrát tahal za kratší konec. Hosté si vypracovali koncem 1. poločasu dvoubrankové vedení, které si udržovali až do konce zápasu.

FC MOUCHA TEAM Prachatice - YOUNG BOYS Prachatice 7:3 (1:2)
Druhé vystoupení hráčů YOUNG BOYS bylo podobné prvnímu. První poločas vyhráli o jednu branku, ve druhém udělali mnoho chyb, které vedly k otočení výsledku na konečných 7:3 ve prospěch domácích.

FC NORTON Prachatice - TK RUMPÁL Prachatice 4:9 (3:3)
NORTON na tento ročník mohutně posílil a na jeho hře to bylo znát. Celý poločas hráli s favorizovanými hosty naprosto rovnocennou partii. Ještě půlku druhého poločasu drželi s favoritem krok, poté jim došly síly, což vedlo k jednoznačnému vítězství favorita.

FC NORTON Prachatice - FC MOUCHA TEAM Prachatice 6:3 (3:2)
V tomto utkání se projevila současná síla NORTONU, který s přehledem zvládl utkání a jeho vítězství bylo naprosto zasloužené.

10. FC Zbytiny 2 0 0 2 8:25 0

Podrobnější informace o každém utkání najdete na úseku Výsledky - JS Agency futsal liga - Základní část - rozlosování - kliknutím na vybrané utkání se vám zobrazí průběh, střelci, udělené karty, ...