FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Představení družstev před výkopem nového ročníku

18.11.2015, 20:28 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

V sobotu 21.11. začíná prvním turnajem JS AGENCY futsal liga, nejvyšší dlouhodobá soutěž v sálovém fotbale Jihočeského kraje. Je to soutěž, která vznikla spojením družstev Prachatické futsal ligy a Jihočeské futsal ligy. Jako každým rokem před začátkem nového ročníku bylo družstvům položeno pár otázek, aby představili své družstvo, plány se kterými do nového ročníku vstupují a mají zde možnost představit i své sponzory a partnery. Dnes vám předkládáme odpovědi družstva DYNAMO JELIMANI VIMPERK.

Soutěž je spojením krajské a prachatické ligy, čímž dojde k velkému zkvalitnění. Jak se na letošní ligu díváte?
Zdravím, přiznám se, že jsem PTFL doposud nesledoval a ani neznám všechny týmy, které jí letos budou hrát. Když jsme se dozvěděli informaci o konci JČFL zavládlo velké zklamání, soutěž měla kvalitu, nebyl žádný outsider, každý mohl porazit každého. Vimperská soutěž se hraje pouze jednokolově ( osm týmů ), takže nebylo o čem přemýšlet a letošní ročník PTFL jsme přihlásili. Co od ligy čekat přesně nevím, Rumpál a Strabag znám z krajské soutěže, Club 111 z Rumpál Cupu. V těchto případech očekávám velkou kvalitu a silné soupeře. Ostatní celky, jak už jsem v úvodu řekl, neznám - nechám se překvapit.

Došlo oproti lońskému roku ve vašem kádru k nějakým změnám?
Po několika hektických ročnících, kdy docházelo po každé sezóně k obměně značné části kádru, mohu letos s radostí konstatovat, že budeme kompletní jako v sezóně minulé, až na jednu výjimku. Oficiální futsalovou premiéru si odbyde Adam Klose, který za nás prozatím hrál pouze vimperskou ligu.

Jak letos vidíte šance svého mužstva?
Znám pouze tři soupeře z devíti, takže těžko odhadovat. Pokud se ale budeme scházet jako v loni, vyhnou se zranění a jiné docházkové komplikace, viděl bych naše šance v plusových hodnotách, přeci jen jdeme do sezóny z loňského třetího místa po základní části JČFL, takže mezi hlavní adepty patřit musíme.

Kdo bude patřit k velkým favoritům a máte tip jaké mužstva se střetnou ve finále?
Ve finále bude určitě Rumpál, i v JČFL to bylo hlavně o něm a potom až o dalších týmech, takže bych to viděl obdobně. O to druhé místo ve finále se snad utkají Jelimani, jejich největší soupeře bych viděl v mužstvech Strabagu a Clubu 111. Bude také záležet na systému play off, finále na jeden zápas bude určitě schůdnější varianta pro ostatní, jak Rumpál z jihočeského trůnu sesadit.

Jaký jsou sponzoři a partneři vašeho družstva?
Sponzorem a partnerem družstva Dynamo Jelimani jsou vlastní peněženky jednotlivých hráčů. Bohužel si vše platíme sami do poslední koruny, takže kdyby se náhodou objevil nějaký zájemce, kdo by nás chtěl v této oblasti jakkoli podpořit, budeme rádi za každou nabídku.

Za družstvo DYNAMO JELIMANI Vimperk odpovídal Ladislav Frk


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5