FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Příprava dalšího ročníku jihočeských soutěží ve futsale-sálovém fotbale je v plném proudu.

21.9.2015, 08:32 | vložil: Luboš Vlnatý zobrazit foto

Tak jako každý rok jsou měsíce srpen a září ve znamení prvních kroků k zajištění organizace soutěží jihočeské sálovky - potvrzuje se účast družstev, zajišťují se haly, konkretizují se termíny nadstavbových soutěží, připravuje se školení rozhodčích... Nejinak je tomu i tento rok, který je ale trochu odlišný oproti předchozím ročníkům, protože některá českobudějovická družstva nepotvrdila svou účast v Jihočeské futsal lize 2015/16 /JČFL/, čímž došlo k určitým změnám v postavení soutěží v Jihočeském kraji oficiálně registrovaných.
Nepřihlášení některých družstev /Orth-Med, Tex Color/ je velmi zarážející, protože jsem s jejich zástupci mluvil přímo po skončení finálového turnaje play off uplynulého ročníku, kde si pochvalovali úroveň soutěže a těšili se, že příště už konečně prachatický Rumpál porazí. Zároveň organizátoři českobudějovické sálovky vydali prohlášení, že se jejich soutěže osamostatňují a to jak od Jihočeského sdružení futsalu-sálového fotbalu /JČSF/ , tak od České federace futsalu-sálového fotbalu /ČFSF/.
Nejvyšší krajskou soutěží se tak stala Prachatická futsal liga a „zbylým“ družstvům z JČFL 2014/15 byla nabídnuta účast v této soutěži. V současnosti v této soutěži potvrdilo účast 10 družstev, ale pokud je ještě nějaký zájemce o účast v této soutěži, stačí kontaktovat předsedu JČSF a domluvit si podmínky účasti, protože ještě neproběhla uzávěrka přihlášek. Aktuálně je v plném proudu příprava a první turnaje je plánován na 15.11.2015. Na začátek října je plánovaná schůzka vedoucích družstev, aby zde mohli předložit své návrhy a připomínky.
Dále se vytváří propozice krajského kola ČEP, kdy termín republikového finálového turnaje je tentokrát již 30.1. 2016 a tak se podle toho musí včas odehrát krajské kolo /předpoklad někdy na začátku ledna 2016/. Další klání, kterým by JČSF chtělo obohatit nadcházející sezónu, jsou mládežnické soutěže a již klasicky bude organizován Jihočeský veterán cup 40+.
V neposlední řadě je potřeba zajistit krajské školení rozhodčích a delegátů, které opět proběhne ve spolupráci s mezinárodním rozhodčím Pavlem Sýkorou a budou na něj zváni nejen všichni jihočeští rozhodčí registrovaní v uplynulých ročnících, ale bude otevřeno i pro nové zájemce.

Luboš Vlnatý
předseda JČSF


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5