POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

JIHOČESKÝ VETERÁN CUP 2015 a komentáře k utkáním

1.3.2015, 08:57 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

V Prachaticích se v sobotu odehrál veteránský turnaj ve futsalu. Všechna mužstva dorazila a tak se bylo na co dívat. Zde jsou s výsledkama i komentáře rozhodčích.

Přihlášená mužstva:
FC NORTON Prachatice, TK RUMPÁL Prachatice, PAROH TEAM Kaplice, BOTAFOGO Srubec, KSKV České Budějovice, SEBRANKA Český Krumlov.

Základní část:
NORTON : PAROH 1:4 (0:2)
Paroh působil celkově lepším dojmem, rozhodující branky vstřelil z velmi dobrých kombinačních akcí.

RUMPÁL : SEBRANKA 2:0 (1:0)
Ve vyrovnaném utkání domácí byli štastnějším mužstvem a zvítězili.

KSKV : PAROH 3:4 (0:3)
Ve velmi pěkném utkání domácí neustále dotahovali náskok soupeře, v dramatickém závěru se jim však vyrovnat nepodařilo.

BOTAFOGO : SEBRANKA 3:1 (1:1)
Utkání bylo vyrovnané až do konce, kdy se domácím podařilo dát na 2:1. Hosté otevřeli hru a domácí pečetěli na konečný výsledek.

NORTON : KSKV 2:1 (2:0)
Domácí v poločase vedli 2:0 a dobrou obranou hru nakonec dovedli do vítězného konce.

RUMPÁL : BOTAFOGO 2:5 (1:2)
Po vyrovnaném prvním poločase se očekával tuhý boj, ale hosté zpřesnili, zrychlili hru a po pěkných akcích rozhodli o svém zaslouženém vítězství.

o 5.místo:
KSKV : SEBRANKA 4:6 (1:3)
Po vyrovnaném prvním poločase se očekával tuhý boj, ale hosté zpřesnili a zrychlili hru a pěkných akcích rozhodli o svém zaslouženém vítězství.

semifinále:
PAROH : RUMPÁL 1:3 (0:1)
V prvním semifinále šli hosté do vedení dvěma brankami Wimberského a pečlivou hrou zezadu udržovali výsledek. Domácím se podařilo snížit, otevřeli hru, ale hosté pečetili gólem do prázdné branky.

BOTAFOGO : NORTON 6:0 (4:0)
Ve druhém semifinále byli domácí v utkání jasným favoritem a tuto roli v celém průběhu utkání potvrzovali. V poločase si vytvořili 4 brankový rozdíl a ten s přehledem kontrolovali.

o 3.místo na penalty:
NORTON : PAROH 5:4
O pořadí na 3.místě se kopali penalty. Po základní sérii pěti penalt byl stav 4:4, rozhodnutí přinesla 6.série kdy hosté penaltu proměnili, zatím co domácí ne.

finále:
BOTAFOGO : RUMPÁL 5:0 (0:0)
Ve finálovém utkání Rumpálovci nastoupili s obranou taktikou, která se jim celý poločas dařila. Po první brance Botafoga ale museli hru otevřít, čehož rychlí a kombinačně vyspělí hráči Botafoga dokázali využít, ovládli hru a zaslouženě zvítězili.

Nejlepší střelec: Adam J. (BOTAFOGO Srubec) 8 branek