Vítězem letošního ročníku JS AGENCY JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY je TK RUMPÁL Prachatice

18.2.2015, 21:20 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

V sobotu se v Č.Budějovicích odehrál finálový turnaj JS AGENCY JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY. Vítězem se stalo mužstvo TK RUMPÁL Prachatice, které se po celou dobu soutěže drželo na prvním místě tabulky a roli favorita splnilo, když ani na posledním turnaji neztratilo ani bod. Zde jsou výsledky a komentáře delegáta.

ORTH-MED Č.Budějovice "A" - FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" 4:8 (1:3)
Od první minuty opatrné utkání z obou stran, kdy nikdo nechtěl udělat chybu. Na branku se čekalo až do 13. minuty a o minutu později uz to bylo 0:2. Od té doby Tex-Color ovládal hru a udržoval si dostatečný náskok 1:4,2:5,4:6 a 4:8.

TK RUMPÁL Prachatice - FK BIZONI Č.Budějovice 6:4 (2:2)
Bizoni byli předem pasováni do role, že nemají co ztratit a budou favoritům komplikovat potřebný zisk bodů a to přesně v tomto utkání plnili. O lepší výsledek přišli jen díky horší taktické zkušenosti. Ještě ve 34. minutě byli velmi blízko k bodu (5:4), na konečných 6:4 dal Rumpál až půl minuty před koncem.

ORTH-MED Č.Budějovice "A" - FK BIZONI Č.Budějovice 10:4 (6:3)
Bizoni nastoupili do utkání s chutí porvat se o potřebné body, kdy v daném systému je každý bod, ale i branka důležitá a tomu i odpovídal průběh prvního poločasu 1:1,2:2,3:3. Pak Bizonům došli síly a Orth-Med postupně navyšoval skore až do konečných 10:4.

TK RUMPÁL Prachatice - FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" 9:2 (4:1)
Od první minuty se hrála rychlá sálovka plná pěkných kombinací. TK Rumpál měl více štěstí v koncovce, poločas 4:1. Ve druhém poločase TK Rumpál postupně navyšoval skore na konečných 9:2, ale výsledek je vzhledem předvedené hře hostů nespravedlivý.

FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" - FK BIZONI Č.Budějovice 3:5 (0:2)
Bizoni se rychle dostali do vedení 2:0 a tento výsledek udrželi až do konce poločasu. V prvních minutách 2. poločasu ještě navýšili na 3:0. Potom utkání ztratilo herní náboj a byl to spíše boj a nervozita na obou stranách.

TK RUMPÁL Prachatice - ORTH-MED Č.Budějovice "A" 5:2 (1:1)
V tomto utkání se hrálo o první místo a podle toho to také vypadalo-rychlé kombinace, důrazné branění, pěkné akce. Orth-Med dvakrát vedl, ale postupně mu docházeli síly, a toho využil Rumpál a ve svém stylu "na zadní tyč" vstřelil tři branky a potvrdil tak své prvenství.

JČFL JS AGENCY 2014/15

Nejlepší střelec: Šíp Michal (DYNAMO JELIMANI Vimperk), Šicner Martin (TK RUMPÁL) oba 25 branek
Nejlepší hráč : Pomeje Marek (ORTH-MED České Budějovice)
Nejlepší brankář: Vaculka Patrik (DYNAMO JELIMANI Vimperk)
Slušnost: TEX COLOR České Budějovice