FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


PRACHATICKÝ DENÍK - TK Rumpál obhajuje jihočeský titul

13.2.2015, 21:09 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachaticko - V sobotu je na programu finálová část Jihočeské ligy futsalu – sálového fotbalu. Prachaticko bude mít mezi čtveřicí finalistů jediného zástupce, a to TK Rumpál Prachatice.

Finálový turnaj se hraje ve SH Na Sádkách v Českých Budějovicích a prachatický celek bude nastupovat v roli favorita. Jednak obhajuje titul z minulého ročníku Jihočeské ligy a jednak se stal vítězem dlouhodobé části této sezony. Obhajoba je však vždy velmi složitá.

Letošní soutěžní ročník doznal ve vyřazovací části změn, které soutěž určitě zatraktivnily. „Play off jsme nahradili semifinálovými skupinami a potvrdilo se, že to mělo smysl. O postupujících do finálové části se rozhodovalo až do závěrečných zápasů. Nakonec jsou z kola venku celky na třetím a čtvrtém místě dlouhodobé soutěže, což napovídá o velké vyrovnanosti soutěže," komentoval vývoj letošního ročníku předseda jihočeské sálovky Luboš Vlnatý.

Soupeřem prachatického Rumpálu budou tři českobudějovická mužstva, a to Orth Med, Tex Color a Bizoni. Hrát bude každý s každým na 2x20 minut a turnaj začíná prvním zápasem půl hodiny před polednem, vítězové semifinálových skupin Rumpál a Orth Med na sebe narazí na konci programu v 15.40 hodin.

Autor: Vladimír Klíma


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5