JS AGENCY JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA - kompletní semifinálové výsledky

1.2.2015, 21:30 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

V sobotu a v neděli se v Prachaticích a Č.Budějovicích odehráli semifinálové skupiny JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY. Mužstva, která byla rozdělena do dvou skupin podle pořadí v tabulce po skončení základní části, si to rozdala mezi sebou z nichž dva nejlepší z každé skupiny postupují do finálové části. Ta se odehraje 14.2.2015 v Č.Budějovicích ve SH Na Sádkách. Podle očekávání si postup dál zajistili futsalisté TK Rumpál Prachatice a Orth-Med Č.Budějovice, dva velcí favorité soutěže, ambiciózní Bizoni Č.Budějovice a Tex-Color Č.Budějovice, kterému se letos moc nedařilo, ale jak je vidět forma přišla včas. Zde jsou výsledky a postřehy delegátů.

TK RUMPÁL Prachatice - BOŽOLÉ Č.Budějovice 14:0 (9:0)
Božolé vydrželo jen do stavu 2:0,od té chvíle bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Rumpál svou strojovou hrou jen postupně navyšoval skóre.

STRABAG DEMOLICE - TEX-COLOR Č.Budějovice 1:7 (0:5)
Strabag nezvládnul první poločas,o výsledky se rozhodlo mezi 11-13 minutou z 0:2 na 0:4, od té doby Tex Color jen kontroloval stav. Strabag, ač si opticky vytvořil v druhé půli převahu, nevytvořil si šance a z brejků dostával branky.

TK RUMPÁL - TEX-COLOR 5:5 (3:2)
Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Hosté vycházeli z precizní obrany a vyráželi k rychlým brejkům, což dělalo domácím velké potíže. S výslednou remízou byli nakonec spokojeni oba soupeři.

STRABAG DEMOLICE - BOŽOLÉ 9:5 (2:1)
Od počátku utkání byla hra obou mužstev velice opatrná se snahou především neinkasovat branku. A tak v druhé polovině 1. poločasu padly jen tři branky. V druhé půli se rozjel brankový kolotoč, domácí byli neustále o dvě a více branek vpředu a utkání v poklidu dovedli do vítězného konce.

TK RUMPÁL - STRABAG DEMOLICE 8:2 (4:0)
Utkání bylo vyrovnanější, než ukazuje výsledek. Hosté bojovali, ale jejich finální fáze byla neefektivní, takže branky dávali vesměs domácí. Ve druhém poločase hosté bojovali, dali dvě branky, ale na konci při hře "vabank" několikrát inkasovali.

TEX-COLOR - BOŽOLÉ 6:8 (3:3)
Velmi pohledné utkání s mnoha šancemi na obou stranách dovedli do vítězného konce hosté, když v závěru utkání, za nerozhodného stavu 6:6 vstřelili dvě branky. Jinak po celý zápas byl průběh vyrovnaný a vždy jedno z mužstev vedlo o jednu branku.

TABULKA:
1. TK RUMPÁL Prachatice 7 27:7
2. TEX-COLOR Č.Budějovice 4 18:14
3. STRABAG DEMOLICE 3 20:12
4. BOŽOLÉ Č.Budějovice 3 13:29

ORTH-MED Č.Budějovice : ZSO Hluboká n/Vltavou 3:2 (1:1)
Domácí začali utkání svižně a ve čtvrté minutě se ujali vedení táhlou střelou od poloviny hrací plochy. Hosté nerezignovali a začali bojovat, kdyby proměnili všechny šance, tak poločas určitě vyhráli. Po zahájení druhého poločasu po trestném kopu hosté vedli a drželi náskok až do poslední minuty utkání, kdy dvakrát inkasovali a vítězný gól domácích padl 15 vteřin před koncem.

BIZONI Č.Budějovice : DYNAMO JELIMANI Vimperk 6:2 (2:2)
Jelimani začali utkání výborně a do patnácté minuty vedli 2:0. Zdálo se, že mají utkání pod kontrolou. Jenže hosté ještě do poločasové přestávky stačili srovnat stav. Po přestávce dokázali dokonale rozložit obranný val domácích a stříleli jednu hezčí branku než druhou. Domácí již na zvrat utkání nedokázali zareagovat.

ORTH-MED Č.Budějovice : BIZONI Č.Budějovice 10:4 (4:2)
Začátek utkání měli domácí katastrofální. V páté minutě už prohrávali 0:2. Po hlasité domluvě trenéra začal ORTH-MED plnit herní pokyny a do poločasové přestávky otočili skóre na 4:2. Druhý poločas už byl jednoznačnou záležitostí domácích.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - ZSO Hluboká n/Vltavou 5:4 (3:2)
Osmá minuta utkání a domácí vedli 3:0. K tomu ještě několik šancí nevyužili a hosté se chytili příležitosti a do poločasu snížili na 3:2. V polovině druhého poločasu vedli Jelimani 5:2, ale svou nedůslednou hrou dovolili hostům stáhnout výsledek až na přijatelných 5:4.

ORTH-MED Č.Budějovice : DYNAMO JELIMANI Vimperk 10:8 (4:5)
Začátky utkání Jelimanům vycházejí. Třemi brankami v krátkém časovém sledu vedli 0:3, ale opět ležérnost a chyby v obranné strategii zapříčinily pouze hubené vedení do poločasové přestávky na 4:5. V druhé polovině utkání tahali za kratší konec hosté. Přestalo se jim herně dařit a v obraně to nebylo to, na co jsme u Jelimanů zvyklí. I když výkon domácích byl hodně za očekáváním.

BIZONI Č.Budějovice : ZSO Hluboká n/Vltavou 4:2 (0:1)
Poslední zápas turnaje a ještě šlo o hodně. Kdyby hosté vyhráli o
3 branky, měli ještě možnost postupu do finálové skupiny. Utkání bylo taktickou bitvou, v které první poločas vyhráli hosté. Ve druhém poločase domácí, a tím postoupili do závěrečných bojů.