Skončila základní část PRACHATICKÉ FUTSAL LIGY

26.1.2015, 07:50 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

V neděli v Prachaticích skončila základní část PRACHATICKÉ FUTSAL LIGY. Vítěz byl už před posledním kolem jasný, ale i v posledním kole bylo o co hrát. Nakonec SK Strabag vyhrál s tříbodovým rozdílem před Sokolem Lhenice a na třetím místě zůstal obhájce titulu Club 111. Ted nás čekají semifinálové boje ve skupinách.Zde jsou výsledky a komentáře rozhodčích.

1.FC Chroboly - FC MOUCHA TEAM 5:7 (3:4)
Chrobolští posílili a bylo to hned znát. Chyběla jim jenom větší disciplinovanost v návratu do obrany, ale nadšení jim nechybělo. V zápase neustále dotahovali a byli krůček od zisku bodu, když nedokázali proměňovat vyložené šance, které likvidoval spolehlivý Medřický.

FC NORTON - SOKOL Lhenice 6:16 (2:8)
Norton se snažil hrát sálovku, ale proti výborně hrajícím Lhenicim to nešlo. Navíc dělali hrubé chyby v obraně a tak se není co divit, že si toto utkání lheničtí náležite užili.

FC Zbytiny - YOUNG BOYS 8:3 (3:2)
Utkání nevalné úrovně. Čekala se rychlá hra mladíků, ale ti nic nepředvedli. Zbytinští dobře kombinovali a hlavně stříleli branky. Výsledek byl pro hosty o poločase ještě přívětivý, ale po obrátce již padaly góly jen na jedné straně.

SK STRABAG - CLUB 111 7:5 (5:0)
Utkání, které mělo být vrcholem odpoledne, jelikož na sebe narazila družstva s nejvyššími ambicemi. Zápas začal ve vysokém tempu s rychlými brejky na obou stranách. Ale góly padaly jen do sítě CLUBU 111 a poločasový výsledek 5:0 byl pro hosty až příliš krutý. Po přestávce se čekalo jak s nepříznivým výsledkem CLUB 111 naloží. Stojedenáctka vstoupila do druhé půle s větším důrazem a mladíci Strabagu si mysleli, že jim stačí jen udržovat slibný náskok a to se jim vymstilo, když 4 minuty pred koncem byl výsledek 6:5! Očekával se urputný závěr, ale po proměněné devítce v závěru utkáni rozhodl STRABAG o 3 bodech pro sebe. Jen kdyby takových utkání bylo více.