FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Vítězem Jihočeského finále Českého poháru se stali BOMBARĎÁCI Větřní

19.1.2015, 08:22 | vložil: Luboš Vlnatý zobrazit foto

V sobotu se v prachatické sportovní hale odehrálo krajské kolo Českého poháru. Tato soutěž je registrovaná v rámci soutěží pořádaných ČFSF, kdy se vítězové krajských kol utkají v Národním finále, jehož vítěz potom startuje v Evropském poháru /pohár UEFS/.

Do jihočeského finále se přihlásilo celkem šest družstev, která si to rozdala ve dvou skupinách. Do dalších bojů, které se již hrály vyřazovacím systémem, postoupila družstva na prvních dvou místech z každé skupiny. Jak už bývá u této soutěže v Jihočeském kraji dlouholetým zvykem, sešla se zde skoro současná špička družstev hrající různé jihočeské soutěže ve futsale-sálovém fotbale a podle toho také většina utkání vypadala – bylo se na co dívat! Družstva okresních soutěží /Strabag, Norton a Honner/ odehrála svá utkání s družstvy vyšších soutěží /krajská ale i celostátní liga/ velmi kvalitně. V utkání mladíků ze Strabagu s celostátními Bombarďáky došlo dokonce k překvapivému výsledku /remíza 4:4/, když Bombarďáci tahali celé utkání za kratší konec, aby nakonec jen se štěstím vyrovnali v posledních vteřinách utkání. Stejně tak o své tři body musel těžce do poslední chvíle bojovat RTH-MED v utkání s Honnerem. Ale ani Nortoni ve svých utkáních nezklamali.

Samotné finále pak bylo opravdovým vyvrcholením turnaje. Hrála se oboustranně výborná sálovka. ORTH-MED byl silnější “na míči“, Bombarďáci zase lepší po taktické stránce. První branka utkání byla tak trochu kuriózní, když jí vstřelil ze své poloviny brankář Větřní, který pak ale hrubou chybou zavinil vyrovnání na 1:1. Poté hru ovládl OTRH-MED, který šel v 15. minutě do vedení. Ve 26. minutě zase chyboval brankář ORTH-MEDU a bylo srovnáno /2:2/. Pak byly šance na obou stranách, ale s přibývajícími minutami to vypadalo, že dojde k penaltovému rozstřelu, ale ve 28. minutě zahrálo Větřní výborně nacvičený signál z přímého kopu a opět se dostalo do vedení. I přes obrovskou snahu a tlak hostů udrželi Bombarďáci vítězství až do závěrečného hvizdu rozhodčích, aby si mohli zatančit vítězné kolečko vítězů.

Výsledky:
BOMBARĎÁCI : FC TEX COLOR 5:3 /3:2/
ORTH-MED : FC NORTON 6:1 /3:0/
SK STRABAG : BOMBARĎÁCI 4:4 /2:0/
FC NORTON : FC STROJÍRNA HONNER 2:4 /1:4/
FC TEX COLOR : SK STRABAG 7:2 /2:1/
FC STROJÍRNA HONNER : ORTH-MED 1:2 /0:1/

SEMIFINÁLE
BOMBARĎÁCI : FC STROJÍRNA HONNER 6:2 /2:0/
ORTH-MED : FC TEX COLOR 6:0 /1:0/

FINÁLE
BOMBARĎÁCI : ORTH-MED 3:2 /1:2/


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5