Prachatická futsal liga má za sebou další kolo

4.1.2015, 21:02 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

V neděli se v Prachaticích odehrálo 10-11 kolo PRACHATICKÉ FUTSAL LIGY. Vedoucí Strabag získal šest bodů, hrálo se utkání o druhé místo v tabulce ve kterém Sokol Lhenice porazil Club 111 a poskočil o jedno místo. Zde jsou výsledky a komentáře rozhodčích.

1.FC Chroboly - FC Zbytiny 0:12 (0:3)
V utkáni o černého petra souteže se očekával tuhý boj. Skutečnost však byla jiná, zbytinští svého soupeře jasně přehráli a dvouciferný výsledek hovoři za vše.

FC NORTON - FC Zbytiny 4:3 (1:2)
Utkaní překvapivě dobré úrovně s otevřeným výsledkem až do závěrečného hvizdu. První poločas vyzněl výsledkově těsně pro zbytinské, po přestávce opět velmi vyrovnaný zapas strhl na svou polovinu NORTON čtyři minuty před koncem zásluhou brankáře střelou přes celé hřiště a hosté již ve zbývajícím čase stav nevyrovnali.

1.FC Chroboly - SK STRABAG 0:24 (0:12)
Utkání slabé úrovně. Od počátku STRABAG navyšoval své skore až na rekordni hodnotu. Chrobolští svým výkonem zklamali. Výsledek hovoří za vše.

FC NORTON - SK STRABAG 3:7 (0:4)
Nortonu se hraje proti kvalitnejšímu soupeři lépe. Strabag byl ale nad jejich síly. Domácí skórovali až za stavu 0:5 a dalšími dvěma brankami korigovali až v samotném zavěru, takže výsledek nevypadá až tolik jednoznačně. Utkání se ale divákům líbilo pro svou svižnost a rychlé protiútoky z obou stran.

SOKOL Lhenice - CLUB 111 3:2 (3:1)
Vyrovnané utkaní, kdy lheničtí po celé utkání drželi těsný náskok. Lví podíl na výhře domácích ma brankář Vostřez, který předváděl v brance neuvěřitelné zákroky. CLUB 111 sice v závěru snížil na rozdíl jedné branky, ale to od nich bylo vše.

FC MOUCHA TEAM - CLUB 111 7:8 (3:4)
Hosté měli od počátku zápasu vše pod kontrolou, vedli už 7:4 a zdálo se, že je utkání rozhodnuté. Domácí ale bojovali a odměnou bylo vyrovnání v poslední minutě. Když už se čekalo, že zápas skončí rozdělením bodů tak v posledních vteřinách Club vstřelil rozhodující branku.

SOKOL Lhenice - YOUNG BOYS 8:3 (5:2)
Od počátku utkání šel favorit ze Lhenic pro tři body, sice první branku vstřelili hosté, ale v 6 minutě domácí vyrovnali a poté již skóre navyšovali ve svůj prospěch.

FC MOUCHA TEAM - YOUNG BOYS 6:10 (2:5)
Mladíci si během první půle vypracovali čtyřgolový náskok. Nervozním domácím se nic nedařilo a přestože částečně snížili náskok soupeře až na rozdíl jediné branky, hosté z rychlých brejků utkání rozhodli.