FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality

JS AGENCY FUTSAL LIGA - odpolední výsledky

3.1.2015, 20:44 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Odpoledne se dohrávala JS AGENCY JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA. Hrálo se ve SH Na Sádkách. Při pohledu na výsledky a tabulku se na čele osamostatnil TK RUMPÁL, druhý v tabulce ORTH-MED dnes získal jen jediný bod a naplno bodoval i TEX-COLOR, ten stoupá tabulkou nahoru. Zde jsou výsledky, komentář delegáta a tabulka po 10-11 kole.

FC TEX COLOR Č.Budějovice - FK BIZONI Č.Budějovice 9:3 (5:1)
Domácí rozhodli o svém vítězství hned v prvním poločase, když hostující tým do výraznější šance nepustili. Ve druhém poločase si TEX COLOR vedení s přehledem udržel.

ORTH-MED Č.Budějovice - FK BIZONI Č.Budějovice 4:4 (1:3)
Bizoni se papírového favorita nezalekli a hned od úvodu utkání se tlačili dopředu. První se osmělil Mertl, ale jeho střela šla vedle. Ve 3. minutě dostal krásný pas hostující Koza, ale jeho zakončení gólman vytáhl nohou. Ve 4. minutě Mertl ztratil míč na vlastní polovině, ale jeho chybu ORTH-MED nepotrestal. V 5. minutě Schön nedokázal obehrát Matějáka, ten po získání míče nahrál svému spoluhráči Škodovi, který otevřel skóre. V 7. minutě, po střele hostujícího Škody, se pokusil gólman domácích rychle rozehrát, ale jeho rozehrávka spoluhráče nenašla. ORTH-MED se začal tlačit dopředu, ale jeho snaha branku nepřinesla. Naopak v 11. minutě po rohu zvýšil na 2:0 opět Škoda. O minutu později zvyšoval na 3:0 po střele z dálky Mertl Filip. Po nastřeleném břevnu domácím Kovačičínem se v 16. minutě dočkal i ORTH-MED, když se k míči dostal Schön, který zvolil přihrávku na Záveského a ten se nemýlil. Do konce poločasu mohl ORTH-MED snížit na rozdíl jedné branky, ale Riegel mířil ze své dobré pozice vedle. Ve 22. minutě, po chybě domácího Pomejeho, se dostal k míči Koza, jeho střelu brankář ještě vyrazil, ale k odraženému míči se dostal Bauer a zvýšil na 1:4. Ve 26. minutě byli blízko ke gólu i domácí, avšak střelu Schöna na brankové čáře zastavil Mertl Filip. Hra se nám malinko přiostřila, stoupala nervozita, ale ORTH-MED začíná být výraznější a ve 30. minutě, díky trefě Kovačičína, snižují na 2:4. Ve 32. minutě zkusil z půlky vystřelit domácí Pomeje a bylo to 3:4. To ORTH-MED povzbudilo ještě více, možná využil i své zkušenosti a ve 39. minutě, díky trefě Kovačičína, odvrátil první porážku v této sezóně.

FC TEX COLOR Č.Budějovice - SK STRABAG DEMOLICE 9:5 (3:1)
Skóre otevřel ve 3. minutě Dalipi, když Růnovi nedal sebemenší šanci /0:1/. To však bylo ze strany Strabagu na dlouhou dobu všechno. Po dvou nepřesných pokusech hostů, se o slovo začal hlásit TEX COLOR. I přes ne tak špatnou hru Strabagu, měl TEX COLOR poměrně lehkou úlohu a v klidu dokráčel do vítězného konce.

ORTH-MED Č.Budějovice - SK STRABAG DEMOLICE 3:11 (1:4)
Strabag se favorita nezalekl a hned od úvodu utkání se vrhl do ofenzivní hry. Gólu se dočkal ve 4. minutě, kdy Havelec krásnou přihrávkou našel Dalipiho, který otevřel skóre. O minutu později se nám skóre měnilo, když se trefil Janeček 0:2. V 7. minutě to již bylo 0:3, když si s domácí obranou hravě poradil Bednár a krásně se trefil pod víko. ORTH-MED se do své první šance dostal až v 9. minutě, kdy po rohu rovnou z voleje střílej Kovačičín, ale Vařák si s jeho ránou poradil. Ve 12. minutě už to bylo 0:4, když se ve skrumáži nejlépe zorientoval Bednár. Evidentně zaskočení ORTH-MED se dočkal své první branky v 16. minutě, když se po přihrávce Záveského trefil Schön. Za tohoto stavu se odcházelo do kabin. Strabag dosáhl paté branky ve 22. minutě, kdy se k odraženému míči dostal Dalipi. Odevzdaný ORTH-MED dohrával utkání už jen z povinnosti, jeho hra tomu odpovídala a utrpěl první porážku v sezóně.