FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


JS AGENCY JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA pokračovala dalším dvoukolem

3.1.2015, 17:57 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Dnes měla pokračování JS AGENCY JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA, další dvoukolo se hrálo na dvou místech, zde přinášíme výsledky dopoledního turnaje, hraného ve Vimperku a komentáře delegáta.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - ŽP BOŽOLÉ 1987 Č.Budějovice 9:6 (3:3)
V utkání bohatém na branky se víc útočilo než bránilo. Po vyrovnaném poločase domácí zrychlili hru, což vyjádřili šňůrou čtyř branek za sebou a poté udržovali až do konce utkání vedení. Na každou branku bojovného soupeře odpověděli také brankou.

TK RUMPÁL Prachatice - ŽP BOŽOLÉ 1987 Č.Budějovice 8:5 (4:4)
První poločas byl vyrovnaný, hosté neustále vedli. Domácí jen dotahovali a v poslední minutě se jim podařilo vyrovnat. Ve druhém poločase byli domácí jasně lepší, ujali se vedení a soustředěným výkonem dotáhli utkání bez problémů do vítězného konce.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - ZSO Hluboká n./Vltavou 12:3 (5:0)
V prvním poločase domácí dobrou kombinační hrou nepřipustili hosty k vážnějšímu ohrožení vlastni branky a sami pěti brankami vyjádřili svojí převahu. Počátek druhého poločasu domácí podcenili, soupeř snížil až na rozdíl dvou branek. Poté domácí opět zapli na plno a zejména ve druhé části druhého poločasu, kdy hostům docházely síly, převahu vyjádřili i brankově.

TK RUMPÁL Prachatice - ZSO Hluboká n./Vltavou 6:1 (2:0)
Hosté hráli soustředěně v obraně, což na domácí celý první poločas platilo, takže z převahy vytěžily dvě branky. Druhý poločas měl obdobný průběh, hosté úporně bránili, domácí potvrdili jasné vítězství až dvěma brankami v poslední minutě utkání.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5