POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

JS AGENCY JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA - nedělní výsledky

29.12.2014, 16:11 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

V neděli se ve SH Na Sádkách odehrálo 8 a 9 kolo JS AGENCY JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY. Při pohledu na tabulku je vidět dostatečný náskok prvních dvou týmů a výsledkově se začíná zvedat také TEX-COLOR. Zde jsou výsledky a komentáře delegáta.

ŽP Božolé 1987 Č.Budějovice - ZSO Hluboká n./Vltavou 4:4 (3:2)
Skóre v tomto utkání otevřel ve 3. minutě střelou z větší vzdálenosti domácí Granov Michal. Ale v zápětí po rozehrávce vyrovnal hostující Sedlický Radek. Skóre se nám měnilo hned ve 4. minutě, kdy po chybě hostujícího obránce Klímy Filipa, dosáhl branky domácí Šulista Jan. Poté se ZSO začalo tlačit dopředu a v 7. minutě, díky trefě Smejkala Petra, vyrovnalo. Ve 12. minutě rozehrával hostující Klíma volný kop, ze kterého nastřelil jen zeď, míč se odrazil k soupeři, ten však break nevyužil. Ve 14. minutě se k míči dostal domácí Granov a střelou k tyči strhl vedení ve prospěch svého týmu. Ve 20. minutě hostující Sedlický Radek chybuje na půli, k míči se dostávají domácí, ale ve třech na gólmana nevyzráli. O minutu později se už skóre měnilo, když krásnou přihrávku od svého spoluhráče Bartoše využil Granov. ZSO se dále snažilo útočit a ve 34. minutě snížil na rozdíl jediné branky Klíma Filip. Domácí se pak zatáhli a pět vteřin před koncem dosáhl vyrovnávací branky hostující Smejkal Petr.

ORTH-MED Č.Budějovice - ZSO Hluboká n./Vltavou 7:6 (4:2)
První branky jsme se dočkali hned ve 2. minutě, kdy se odražený míč dostal k Schönovi a ten otevřel skóre. O minutu později vznikl závar před brankou hostí, ve kterém se nejlépe zorientoval domácí Záveský a 2:0. Skóre se nám znovu měnilo ve 12. minutě, kdy domácí Příhoda rozehrával roh na Záveského, který nadvakrát dokázal překonat hostí. V 15. minutě se objevil sám před brankářem domácí Strnad a s přehledem svou šanci proměnil. V 18. minutě hostující Klíma zvolil střelu místo přihrávky, gólman však střelu vyrazil jen ke Kučerovi, a ten snížil na 4:1. Do poločasové přestávky se ještě hostům podařilo snížit díky trefě Sedlického Radka. Úvod druhého poločasu nic zajímavého nepřinesl, až ve 24. minutě ledabylou střelou překonal hostujícího brankáře Pomeje Marek. Ihned po rozehrávce se povedlo ZSO snížit po trefě Čermína Jana. ZSO je poté aktivnější a ve 30. minutě se dočkali odměny v podobě branky, díky trefě Klímy Filipa. I když ZSO bylo aktivnější, z branky se ve 37. minutě radují domácí. ZSO ovšem nesložilo zbraně a ve 39. minutě krásnou trefou snižuje Procházka Josef. Poté přidal každý tým po jedné brance. Nakonec se z vítězství radovali hráči ORTH-MEDU.

ŽP Božolé 1987 Č.Budějovice - FC TEX COLOR Č.Budějovice 2:8 (1:2)
V tomto utkání se hrál vyrovnaný fotbal v prvním poločase. Ve druhém poločase přebrali otěže zápasu jednoznačně hráči TEX COLORU a zaslouženě vyhráli.

ORTH-MED Č.Budějovice - FC TEX COLOR Č.Budějovice 3:3 (1:1)
První branky jsme se dočkali ve 3. minutě, kdy hostující Hájek vyšachoval všechny soupeře a krásnou střelou do růžku dostal svůj tým do vedení. Hned na to, po rozehraném rohu z voleje, vyrovnal Pomeje Marek. V 6. minutě si hostující gólman nádherně poradil se střelou Pomejeho. V 7. minutě tým hostů předvedl před brankou soupeře krásné bago, ovšem Hačka zakončil vedle. V 11. minutě šel domácí Schön sám na Růnu, ale ten mu zákrokem pod nohy zabránil v dokončení. Poté měl ještě každý z týmu do poločasu dvě šance, ale branky jsme se nedočkali, do šatny se odcházelo za stavu 1:1. Úvod druhého poločasu patřil hostům, když se krásně z otočky k tyči trefil Hačka. Ale jak už to tak bývá bylo za minutu opět vyrovnáno, když nadvakrát Růnu překonal Strnad. Mohli jsme sledovat hru nahoru dolu, ale branky jsme se dočkali až ve 34. minutě, kdy domácí Niedl rozehrál outové rozehrání na Příhodu a ten se nemýlil. Na hrací ploše stoupala nervozita a ve 36. minutě je vyrovnáno, kdy domácí gólman nedosáhl na Sulkovu střelu. V závěru utkání mohl vítězství strhnout ve prospěch svého týmu Schön, ovšem vynikající Růna mu v tom zabránil. Tak se mužstva rozešla do šaten za nerozhodného stavu. V každém případě jsme mohli sledovat nádhernou sálovku.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - TK RUMPÁL Prachatice 3:8 (1:3)
Domácí tým od začátku utkání působil odevzdaně. Skóre otevřel ve 3. minutě hostující Kochma Miroslav. V 9. minutě, po samostatné akci, vyrovnal Šíp. To bylo na dlouhou dobu od domácího týmu vše. Poté byl vidět na palubovce převážně RUMPÁL a JELIMANŮM se podařilo kosmeticky upravit výsledek až ke konci utkání.

SK STRABAG DEMOLICE - TK RUMPÁL Prachatice 6:11 (3:5)
Hned v úvodu mohl otevřít skóre hlavou hostující Wimberský, ale mířil vedle. Ve 4. minutě měla Demolice výhodu dvou volných kopů, ale naopak vzápětí inkasovala z nohy Kochmy. V 6. minutě nevyužil možnost vyrovnání Bednár, když po samostatné akci mířil vedle. Vyrovnání se Demolice dočkala v 8. minutě, kdy se štěstím vyrovnal Ďurica. V 10. minutě pěknou střelu Pravdy Jiřího vyráží gólman do tyče. Rumpál se dočkal branky ve 12. minutě, kdy dlouhou přihrávku od svého spoluhráče využil Kochma. Za 2 minuty se skóre vyrovnalo, kdy Bednár propasíroval míč mezi nohama hostujícího gólmana. Vyrovnaný stav vydržel jen pár vteřin, když vedení vrátil Rumpálu Šicner. Rumpál navýšil vedení během minuty ještě o dvě branky, díky trefě Wimberského a vlastní brance Leštiny. Do poločasu se Demolici ještě podařilo snížit, kdy přesnou střelou nedal šanci gólmanovi Bednár. V úvodu druhého poločasu byl Rumpál daleko aktivnější než jeho soupeř a v 25. minutě zvýšil Kochma. Poté byli stále střelecky aktivnější hráči Rumpálu a po zásluze vyhráli.

FK BIZONI Č.Budějovice - DYNAMO JELIMANI Vimperk 9:6 (5:2)
V tomto utkání Bizoni předvedli slušný nástup a v 6. minutě vedli už 3:0. Poté jsme viděli hru plnou nepřesností od obou stran a ve 12. minutě se Bizoni dočkali čtvrtého zásahu. V 15. minutě se dočkali i hosté díky trefě Svěchoty. I když se Jelimanům povedlo přiblížit se na dostřel dvou branek, Bizoni si své vedení vždy pohlídali a po zásluze vyhráli.

FK BIZONI Č.Budějovice - SK STRABAG DEMOLICE Prachatice 7:5 (5:0)
V tomto utkání jsme na větší šanci čekali do sedmé minuty, ze které skóre otevřel Koršala. O minutu později to už bylo 2:0, když pěknou přihrávku Rezka využil Koza. Skóre se nám měnilo vzápětí, když se za Bizony potřetí trefil Koršala. Demolice měla velkou šanci ve 12. minutě, ovšem střelu Bárty vytáhl gólman na roh. I když Demolice ožila, tak opět inkasovala, když se potřetí v utkání trefil Koršala. V 15. minutě ve slibné příležitosti mířil vedle hostující Janeček. Ve 20. minutě střelu Bednára zastavil na brankové čáře Mertl Filip, nahrál Bauerovi, a ten zvýšil náskok již na 5:0. Demolice se branky dočkala až ve 23. minutě po trefě Janečka. I když Bizoni malinko povolili a dovolili Demolici snížit na rozdíl dvou branek, tak jako v předešlém utkání, si vedení dokázali s přehledem uhlídat a dotáhnout zápas do vítězného konce.