JS AGENCY JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA - nedělní výsledky

22.12.2014, 12:27 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

V neděli se ve SH v Prachaticích odehrálo další dvoukolo této soutěže. Na programu bylo 7. a vložené 14. kolo. a to znamená, že mužstva se včera utkali se stejným soupeřem dvakrát. Zde jsou výsledky a komentáře delegáta.

TK RUMPÁL Prachatice - FK BIZONI Č.Budějovice 4:3 (0:0)
Utkání na vysoké úrovni s výbornými výkony brankářů obou mužstev rozhodli domácí větší pohotovostí a střeleckou schopností ve 2. poločase.

ŽP Božolé 1987 Č.Budějovice - ORTH-MED Č.Budějovice 5:6 (3:1)
Domácí překvapili soupeře soustředěným výkonem, dobrou obranou a rychlými protiútoky, které proměňoval neomylně jejich nejlepší hráč NOVOTNÝ, autor všech jejich branek. Přesto to na vítězství nestačilo(vedli již 5:1), neboť hosté v závěrečném náporu dokázali výsledek otočit v jednobrankové vítězství.

ZSO Hluboká n./Vltavou - FC TEX COLOR Č.Budějovice 2:4 (1:2)
Domácí se představili jako houževnatý soupeř. Jejich hra založená na napadání soupeře již od rozehrávky na hosty platila, takže výsledek byl až do konce otevřený. Hostům se nakonec podařilo zvítězit, čímž potvrdili lepšící se formu.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - SK STRABAG DEMOLICE Prachatice 4:9 (2:5)
Hosté byli od začátku lepším mužstvem a neustále vedli. Domácí jen upravovali výsledek a navíc neproměnili dva TK. Hostům dobře zachytal brankář.

SK STRABAG DEMOLICE Prachatice - DYNAMO JELIMANI Vimperk 3:8 (1:4)
Ve druhém utkání těchto soupeřů se zrodil opačný výsledek. I hra měla opačný ráz, hosté byli jednoznačně lepší, zatímco domácí tentokrát nezopakovali předešlí výkon.

FC TEX COLOR Č.Budějovice - ZSO Hluboká n./Vltavou 6:6 (1:2)
Vyrovnané a dramatické utkání. O spravedlivé remíze rozhodla až poslední minuta utkání, ve které se podařilo hostům zaslouženě vyrovnat.

ORTH-MED Č.Budějovice - ŽP Božolé 1987 Č.Budějovice 7:5 (4:1)
Domácí se nenechali svým soupeřem v druhém utkání překvapit a od začátku utkání kontrolovali s velkým přehledem jeho průběh, když vedli většinu utkání o 4 branky. Hosté bojovali a v závěru upravili výsledek na přijatelnou porážku.

FK BIZONI Č.Budějovice - TK RUMPÁL Prachatice 4:7 (2:3)
Utkání bylo až do poloviny 2. poločasu vyrovnané, když hosté neustále vedli o jednu branku. Teprve v závěrečných deseti minutách hosté svoje vedení navýšili až na konečných 4:7.

1. ORTH-MED Č.Budějovice 8 7 1 0 45:26 22
2. TK RUMPÁL Prachatice 8 7 0 1 50:31 21
3. DYNAMO JELIMANI Vimperk 8 4 1 3 46:44 13
4. SK STRABAG DEMOLICE 8 4 0 4 31:45 12
5. FK BIZONI Č.Budějovice 8 2 1 5 31:37 7
6. ZSO Hluboká n./Vltavou 8 2 1 5 25:32 7
7. FC TEX COLOR Č.Budějovice 8 1 3 4 38:44 6
8. ŽP Božolé 1987 Č.Budějovice 8 1 1 6 41:48 4