Prachatický deník - Rumpál poprvé padl a přepustil čelo tabulky

16.12.2014, 22:31 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Jižní Čechy – Jihočeská liga futsalu sálového fotbalu pokračovala dalšími dvěma koly a celky z Prachaticka si vedly se střídavými úspěchy.

Naplno tentokrát zabodoval prachatický Strabag, když vyhrál oba zápasy. Čtyři body si na konto připsalo Dynamo Jelimani Vimperk a tři prachatický Rumpál, který tak opustil vedoucí pozici v soutěži. Jelimani poskočili na příčku třetí a hned za nimi je Strabag. Všechny tři týmy tedy máme v první polovině.

ZSO Hluboká nad Vltavou – Strabag Demolice Prachatice 2:4 (0:1). V takticky vedeném boji situaci lépe zvládli hosté. Ti se dostali do dvoubrankového vedení, soupeř sice vždy snížil, ale vyrovnat nedokázal. Branky Strabagu: Havelec 2, Bárta a Snížek.

Božolé Č. Budějovice – Strabag Demolice Prachatice 5:6 (3:3). Hosté od prvních minut kupili chybu za chybou a v 11. minutě už to bylo 2:0. Poté ale Strabag snížil na 2:1 a do přestávky bylo vyrovnáno. Druhý poločas byl spíš boj než sálovka, ale hosté dřeli, a tak vybojovali deset vteřin před koncem vítězství. Branky Strabagu: Janeček 3, Zedek 2, Havelec.

Dynamo Jelimani Vimperk – Orth Med Č. Budějovice 7:7 (3:3). Hrála se výborná sálovka s množstvím pěkných akcí na obou stranách. Domácí byli vždy o kousek před soupeřem, dvě minuty před koncem utkání ještě vedli o dva góly, ale hostům se ještě podařilo vyrovnat. Branky Jelimanů: D. Pek 4, Michal Šíp 3.

TK Rumpál Prachatice – Orth Med Č. Budějovice 4:5 (3:3). Nesmírně vyrovnané utkání. Hosté vedli 2:0, 3:1 a 4:3, ale domácí dokázali vždy vyrovnat. O všem rozhodla hrubá chyba Rumpálu těsně před koncem utkání, kterou dokázali hosté přetavit ve vítězství. Branky Rumpálu: B. Pravda 2, J. Pravda a Kůs.

Dynamo Jelimani Vimperk – Tex Color Č. Budějovice 6:3 (3:1). Od začátku utkání byli domácí jednoznačně lepším týmem. Dobře kombinovali, vytvářeli si šance a ty také proměňovali. Když se na začátku druhého poločasu dostali do tříbrankového vedení, nebylo již prakticky co řešit. Soupeř sice ještě kousal, ale na vítězství Jelimanů to již nic nezměnilo. Branky Jelimanů: Frk 3, Děd, D. Pek a Svěchota.

TK Rumpál Prachatice – Tex Color Č. Budějovice 6:5 (1:3). Utkání jak na houpačce. Favorizovaným domácím vůbec nevyšel první poločas a když dostali na začátku druhého čtvrtou branku, vypadalo to s nimi zle. Naštěstí se oklepali a čtyřmi góly vývoj utkání otočili. Hosté však ještě vyrovnali, ale tři minuty před koncem o výsledku rozhodl pokutový kop. Branky Rumpálu: J. Pravda, K. Ryšánek a M. Kochma 2.

Výsledky zbylých zápasů: ZSO Hluboká nad Vltavou – Bizoni Č. Budějovice 2:5, Božolé Č. Budějovice – Bizoni Č. Budějovice 4:3.

1. Orth Med ČB 5 1 0 32:16 16
2. Rumpál Prachatice 5 0 1 39:24 15
3. Jelimani Vimperk 3 1 2 34:32 10
4. Strabag Prachatice 3 0 3 19:33 9
5. Bizoni ČB 2 1 3 24:26 7
6. Hluboká nad Vltavou 2 0 4 17:22 6
7. Božolé ČB 1 1 4 31:35 4
8. Tex Color ČB 0 2 4 28:36 2