PRACHATICKÁ FUTSAL LIGA výsledky dalšího dvoukola

14.12.2014, 20:49 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - Dnes bylo na programu PRACHATICKÉ FUTSAL LIGY 3. a 4. kolo. K vidění byli vidět kvalitní zápasy a i dnes se odehrál zápas o čelo tabulky, kdy si to rozdali Club 111 a Sokol Lhenice ve kterém zvítězili trochu překvapivě hosté i když podle průběhu hry naprosto zaslouženě. Club 111 dnes neměl šťastný den a prohrál obě utkání. Pomohl tak Strabagu do čela tabulky, který bral dnes šest bodů. Přinášíme výsledky a tabulku s komentáři rozhodčích.

SK STRABAG - 1. FC Chroboly 16:1 (10:0)
V 1. poločase se hrálo pouze na jednu branku, kdy domácí STRABAG si s chutí zastřílel a poločas tak byl 10:0. Ve 2. poločase se hra trochu vyrovnala ale domácí si v pohodě došli v klidu pro tři body.

FC Zbytiny - 1. FC Chroboly 5:4 (4:3)
Naprosto vyrovnané utkání s výsledkem otevřeným až do konce utkání. Zbytinští si vždy vypracovali mírný náskok, chrobolští na to vždy dokázali odpovědět. V tomto utkání byl nakonec o 1 branku šťastnější celek domácích. Ale musíme vyzdvihnout výkon golmana P. Starého, který zabránil ještě větší výhře Zbytinám.

SK STRABAG - FC NORTON 7:1 (2:0)
Překvapivě se až do 30. minuty hrálo velmi vyrovnané utkání v rychlém tempu. Strabag v 1. poločase vedl o 1 branku a do půle bohužel hosté vytvořili v obraně hrubku a celek domácích dal na 2:0. Několik minut po přestávce se hrálo stále 2:0, ale poté se hosté sesypali a dostali během pěti minut 5 branek a bylo rozhodnuto. Opět brankář hostí Miklas v brance ,,čaroval". Výsledek byl pro NORTON až příliš krutý.

FC Zbytiny - FC NORTON 3:5 (1:2)
Bojovné vyrovnané utkání, kdy domácí tahali od začátku za kratší konec. V polovině 2. poločasu se jim povedlo i srovnat, ale hosté v závěru utkání rozhodli o zisku všech 3 bodů. Výkon NORTONU roste se sílou soupeře, ale body se do tabulky započítávají tak jako tak. Výkon nic moc, ale body jsou doma. Opět je třeba vyzdvihnout výkon brankáře Miklase, který má lví podíl na dobrých výsledcích svého mužstva.

CLUB 111 - FC MOUCHA TEAM 2:6 (2:5)
Překvapivé, ale zasloužené vítězství hostů. Hosté hráli ze zajištěné obrany a vyráželi do rychlých brejků a výsledek vytáhli až na 5:1. CLUB 111 zjistil, že mu vítězství do klína samo nespadne a po výměně brankářů výsledek do poloviny kosmeticky upravili. Ve 2. půli se obraz hry nezměnil a MOUCHA TEAM bránil stále zodpovědně svůj náskok. CLUB 111 začal být nervozní a v útoku byl tentokrát jalový. MOUCHA TEAM je určitě dobrým oživením soutěže a nevyzpytatelným pro každého soupeře.

YOUNG BOYS - FC MOUCHA TEAM 2:5 (2:2)
V 1. poločase se hrál vyrovnaný zápas a šance se střídaly na obou stranách, poločas tak byl 2:2. Ve 2. půli se obraz hry nezměnil, ale v koncovce byl produktivnější MOUCHA TEAM, který prokázal svou zkušenost a zvítězil tak nad YOUNG BOYS 2:5.

CLUB 111 - SOKOL Lhenice 2:4 (0:2)
Očekávaný šlágr kola. Nastoupili proti sobě 2 rovnocenní soupeři, kteří pomýšlejí na na nejvyšší patra soutěže. CLUB 111 i ve druhém utkání marně hledal recept na vstřelení branky a lheničtí i díky tomu vedli ve 26. minutě o 3 branky. Domácí ale v rozmezí jedné minuty snížili na rozdíl jedné branky a čekal se dramatický závěr, ale lheničtí krátce na to odskočili svému soupeři na 2 branky a tento náskok si už pohlídali. CLUB 111 byl tento víkend bez bodu.

YOUNG BOYS - SOKOL Lhenice 2:12 (1:5)
V 1. poločase mělo mužstvo Lhenic herní převahu a v poločase vedlo zaslouženě 5:1. Do druhé půle nastoupili lheničtí ještě s větším tlakem a došli si v klidu pro vítězství.