JS AGENCY FUTSAL LIGA - odpolední výsledky

14.12.2014, 15:33 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Č.Budějovice - Včera odpoledne se dohrávala druhá polovina 5.a 6.kola, která se hrála v Č.Budějovicích ve SH Na Sádkách. Zde jsou výsledky a ke komentářům delegáta se vrátíme podrobněji zítra.

ZSO Hluboká n./Vltavou - SK STRABAG DEMOLICE 2:4 (0:1)
Strabag po celý zápas vedl a po taktické stránce to zvládl na výbornou.

ŽP Božolé 1987 Č.Budějovice - SK STRABAG DEMOLICE 5:6 (3:3)
Hosté od prvních minut kupili chybu za chybou a v 11 minutě už to bylo 2:0, po té ale Strabag snížil na 2:1 a do ještě přestávky bylo vyrovnáno. Druhý poločas byl spíš boj než sálovka ale hosté dřeli a tak zasluhou pro ně byl 10 vteřin před koncem vítězný gól.

ZSO Hluboká n./Vltavou - FK BIZONI Č.Budějovice 2:5 (1:2)
Rychle hrané utkání , jak se říká nahoru-dolu s šancemi na obou stranách. Hosté měli lepší střeleckou mušku a vedli už 2:0, ale domácí v posledních vteřinách první půle snížili do šaten na 1:2. Kdyby se hrálo na šance tak ZSO vyhrálo dvouciferným výsledkem, ale brankář Bizonů chytil nemožné a ještě vstřelil branku ze své poloviny.

ŽP Božolé 1987 České Budějovice - FK BIZONI Č.Budějovice 4:3 (2:1)
V prvním poločase hosté neproměnili několik šancí, pak chyboval brankář a prohráli poločas 1:2. Více štěstí pro domácí znamenalo vítězství a zisk tří bodů