JS AGENCY FUTSAL LIGA má dnes pokračování

13.12.2014, 16:09 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Vimperk - Po týdenní přestávce se tento víkend opět rozjela JS AGENCY FUTSAL LIGA. Hraje se 5 a 6 kolo, které je rozdělené na dvě části. Jedna se odehrála dnes dopoledne ve Vimperku a druhá bude začínat v 16:00 hod v Č.Budějovicích ve SH Na Sádkách. Ve Vimperku to byl i boj o průběžné první místo v tabulce, když na sebe narazili dosud vedoucí mužstva soutěže, velmi vyrovnaný vzájemný zápas mezi Rumpálem a Orth-Medem rozhodla hrubá chyba domácích, která rozhodla o vítězství hostů. Zde je celý dopolední souhrn zápasů a komentář delegáta.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - ORTH-MED Č.Budějovice 7:7 (3:3)
Bojovné utkaní s množstvím pěkných akci z obou stran. Závěr utkání byl velmi dramatický, domací vedli o 2 branky a pomalu se schylovalo k prvnímu překvapivému výsledku hracího dne, poté ale nedali pokutový kop a hosté vyrovnali v poslední minutě utkaní.

TK RUMPÁL Prachatice - ORTH-MED Č.Budějovice 4:5 (3:3)
Velmi vyrovnané utkání, hosté měli výsledkově po celý zápas navrch a když už se zdálo, že utkání skončí dělbou bodů, tak rozhodla hrubá chyba domácích v posledních vteřinách hry, po které hosté vstřelili vítěznou branku.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - FC TEX COLOR Č.Budějovice 6:3 (3:1)
Hosté se od začátku soutěže trápí a ani dnes nepřišla změna, do šancí se dostali, ale to nestačilo. V utkaní byli domácí jednoznačně lepším týmem, rychleji kombinovali a hlavně proměňovali šance. Hosté několik vyložených příležitostí neproměnili.

TK RUMPÁL Prachatice - FC TEX COLOR Č.Budějovice 6:5 (1:3)
Domácí špatně začali a po prvnim poločase prohrávali o dvě branky. Po přestávce přidali a během čtyř minut otočili stav na 5:4. Hosté sice vyrovnali, ale domácí tři minuty před koncem z pokutového kopu po faulu brankáře dali vítěznou branku.