FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


DYNAMO JELIMANI VIMPERK - rozlosování hotové

2.12.2014, 20:52 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Posily představeny, forma naladěná dle možností, rozpisy dlouhodobých soutěží hotové. Suma sumárum můžeme prohlásit novou sálovkovou sezónu za zahájenou.

Jelimani se opět představí ve dvou dlouhodobých soutěžích. Napravovat se bude dojem jak ve vimperské lize sálovky, kde ještě zcela nevymizela loňská bramborová pachuť, tak i v jihočeské futsal lize, kde jsme poslední dvě sezóny tvořili roli pouze druhých do počtu. Letos se Jelimani představí i ve dvou jednodenních turnajích, a to v čase předvánočním na Rumpál cupu, kde nám do základní skupiny byly nalosovány celky: SK Strabag Prachatice, Hamilton Praha, ZČU Plzeň a v čase předsilvestrovském na Jávři cupu, kde v základní skupině ve starohodějovické hale změříme síly s domácími Jávry České Budějovice, FC Doubravicí a týmem Botafogo Srubec.

Změnou v jelimanských tradicích bude vynechání pozápasového známkování jednotlivých hráčských výkonů, které v zápasovém sumáři, ani v hráčských profilech již nenajdete. Důvod je prostý, velká časová náročnost tohoto archivování se bohužel neslučuje s aktuálním nedostatkem časové veličiny u článkového autora. O ostatní důkladné informace z jednotlivých zápasů, včetně subjektivního vyhlášení palce nahoru a dolů však nepřijdete, a jako vždy je najdete v sekci „Zápasy – našima očima“. Tradiční posezónní ocenění nejlepší Jeliman vznikne tajným hlasování na klubové dokopné při zakončení sezóny. Aktuální tabulky jak vimperské sálovky, tak jihočeské futsal ligy budou k nalezení v sekci „Výsledky a tabulky“.

Budeme rádi, když nás přijdete podpořit a shlédnout naše souboje se soupeři, veškeré informace o termínech, časech a místech konání jednotlivých zápasů najdete v sekci „Přijďte se podívat!“.

Vše je připraveno, vše důležité bylo řečeno, můžeme začít…

Převzato z webových stránek Dynamo Jelimani Vimperk


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5