FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


ČESKOBUDĚJOVICKÝ DENÍK - Rumpál je v kraji stále stoprocentní

2.12.2014, 20:40 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Jižní Čechy – Dalšími dvěma koly pokračovala o víkendu Krajská liga futsalu – sálového fotbalu.

Trojice týmů z Prachaticka si vedla se střídavými úspěchy. Obhájce krajského titulu Rumpál Prachatice sice dvakrát vyhrál, ale vždy jen o gól. Strabag Demolice Prachatice i vimperští Jelimani si připsali po třech bodech za jedno vítězství.

Strabag Demolice Prachatice – Tex Color Č. Budějovice 3:1 (1:0)

Utkání již od první minuty začalo zostra a šance se rodily na obou stranách. Až v desáté minutě domácí prostřelili hostujícího brankáře – 1:0. S takovým nasazením od začátku sezony Strabag ještě nehrál a hned to bylo vidět. Výkon ještě umocnil fakt, že za protihráče chytal bývalý brankář Strabagu. Hosté snížili až minutu před koncem utkání na konečných 3:1. První letošní výhra pro domácí byla zasloužená. Branky Strabagu: Ďurica, Zedek a Leština.

Strabag Demolice Prachatice – Orth Med Č. Budějovice 0:7 (0:5)

Utkání domácí hráči zahájili vlastním gólem. Hosté po pěkné kombinační akci v 9. minutě již vedli 0:2, Po chybách v domácí obraně skončil první poločas 0:5. Zdálo se, že to bude pro domácí dvojciferný příděl. Ve druhém poločase se jejich herní projev zlepšil, ale největší překážkou byl hostující brankář Pešula.

ZSO Hluboká nad Vltavou – Rumpál Prachatice 4:5 (3:4)

V prvních vteřinách utkání otevřel skóre přízemní střelou Jiří Pravda, ale za minutu srovnal domácí Trnka. Hosté začali navyšovat stav utkání a zdálo se, že první poločas bude v jejich režii. Jenže domácí zabrali a snížili na přijatelných 3:4. Ve druhém poločase byli domácí více než vyrovnaným soupeřem a snažili se hostům sebrat nějaký bod, ke kterému neměli daleko. Zkušení hosté žádnou bodovou ztrátu nepřipustili a dovedli utkání k vítěznému konci. Branky Rumpálu: J. Pravda 3, Kochma a L. Bauer.

Božolé České Budějovice – Rumpál Prachatice 1:2 (0:2)

Hosté se opět brankou v prvních vteřinách utkání ujali vedení a hráli velice disciplinovaně, což vedlo k tomu, že se domácí nemohli dostat do žádné vyložené šance. Před koncem poločasu krásnou střelou zvýšil skóre na 0:2 mladý Málek. Ve druhém poločase se dlouho hrál vyrovnaný duel, kdy ve 30. minutě snížil domácí celek na 1:2 a v posledních vteřinách mohl kapitán domácích srovnat stav utkání, ale netrefil zcela opuštěnou branku hostů. Branky Rumpálu: J. Pravda a Málek.

ZSO Hluboká nad Vltavou – Dynamo Jelimani Vimperk 2:1 (0:1)

Herně lepší hosté neproměnili několik vyložených šancí a domácí začali srovnávat krok. Několik slibných akcí, které si vypracovali, nedokázali zakončit brankou, a proto první poločas skončil hubeným výsledkem 0:1. Začátek druhého poločasu vyšel lépe domácím, kteří dvěma přesnými zásahy otočili skóre. Hosté ke konci utkání měli mnoho šancí srovnat stav utkání, ale jejich střely končily na tyči nebo těsně vedle. Branka hostů: D. Pek.

Božolé Č. Budějovice – Dynamo Jelimani Vimperk 6:7 (3:3)

V tomto utkání nechtěli Jelimani promarnit ztrátu bodů, proto se do svého soupeře zakousli a stříleli často a přesně. Za stavu 0:3 přišel zkrat ve hře hostů a ti začali tvořit jednu chybu za druhou, až nakonec byli rádi, že do konce prvního poločasu to bylo pouze 3:3. Jak Jelimani končili, tak začali druhý poločas a hned v první minutě prohrávali. Během tří minut dokázali vyrovnat a ještě dostatečně zvýšit skóre utkání. To se ukázalo jako rozhodující, protože začali zbytečně faulovat a domácí z trestných devítimetrových kopů dokázali snížit až na rozdíl jediné branky. Góly Jelimanů: Svěchota a Šíp 2, M. Pek, Turek a Frk.

Zbývající výsledky: Bizoni – Č. Budějovice – Orth Med Č. Budějovice 1:5, Bizoni Č. Budějovice – Tex Color Č. Budějovice 5:5.

Pořadí po 4. kole:
1. Rumpál Prachatice 12 bodů, 2. Orth Med ČB 12, 3. Hluboká nad Vltavou 6, 4. Dynamo Jelimani Vimperk 6, 5. Bizoni ČB 4, 6. Strabag Demolice PT 3, 7. Tex Color ČB 2, Božolé ČB 1.

Ilustrační foto. Autor: Deník/Vladimír Klíma


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5